naprawa_pada_ps4_serwis_padow_playstation
naprawa_pada_ps4_serwis_padow_playstation

NAPRAWA PADÓW PS4

Naprawa padów z wysyłką
i lokalnie w Zielonej Górze

Najlepszy wysyłkowy
i lokalny serwis padów PS4

Naprawa padów z wysyłką
i lokalnie w Zielonej Górze

Najlepszy wysyłkowy
i lokalny serwis padów PS4

Naprawa padów PS4

previous arrow
next arrow

NAPRAWA PADÓW PS4

Szukam sprawdzonego serwisu padów PS4?
Masz problem z kontrolerem gry PS4?
Twój Dualshock4 kompletnie odleciał? Dobrze trafiłeś!
Naprawimy twój kontroler gry PS4 wygodnie, szybko i niedrogo.

- Kosztorys naprawy pada PS4 jest bezpłatny.

-- Diagnoza uszkodzenia pada PS4 jest darmowa, gdy naprawisz go w naszym serwisie.

--- Przynieś lub prześlij pada PS4 do serwisu. Naprawimy go szybko i skutecznie.

NAPRAWA PADÓW PS4

Naprawiamy wszystkie pady PS4 (kontrolery gry do konsoli PlayStation4, ale także pady do konsoli Xbox i Nintendo.Jeżeli twój pad PS4 nie działa prawidłowo to z całą pewnością możemy ją naprawić.

NAPRAWA PADÓW PS4

W serwisie PROFIXIT naprawiamy pady PS4 do konsol Sony Playstation4. Naprawiamy wszystkie usterki.
Kontroler PS4 nazywany także DualShock 4 to pad do konsoli Sony PlayStation4. Pad PS4 z konsolą łączy się przez  Bluetooth, jest lżejszy od swojego poprzednika – pada PS3. W nowym kontrolerze do konsoli PlayStation PS4 zmieniono kształt, przez co uzyskano większą ergonomię i lepszy chwyt podczas gry. Potwierdza to bardzo wielu graczy.
Kontroler DualShock 4, czyli pad PS4 posiada wejście słuchawkowe, co pozwala na lepsze ‘wejście” w grę. Dobrze dopasowane słuchawki eliminują hałas z otoczenia, dokładnie słychać dźwięki podczas rozgrywki. Nie będzie nam przeszkadzał hałas dnia codziennego. Warto dodać, że pad PS4 DualShock 4 ładuje się w ekspresowym tempie.
Do konsoli Playstation4 (PS4) dokupić można kilka modeli kontrolerów oraz niezliczoną ilość wersji kolorystycznych padów. To gratka dla fanów konsol Sony Playstation4.

pkt-konsola-koło_optimized

Naprawa pada PS4 - uszkodzenie analoga (przycisków R3 lub L3)

Jak już wspominaliśmy w naszym serwisie najczęściej lądują pady PS4 z uszkodzonymi analogami. Wymiana analoga po prostu rozwiązuje problem niedziałającego kontrolera. Taka naprawa trwa chwilę i polega na wylutowaniu a następnie wlutowaniu nowego analoga na płytę kontrolera.

Naprawa baterii pada PS4

Co kiedy kontroler DualShock4 nie ładuje baterii - usterka może być spowodowana kilkoma uszkodzeniami pada PS4. Gdy pad PS4 po podłączeniu do ładowania nie ładuje baterii to kontrolka odpowiedzialna za sygnalizowanie poprawności ładowania nie świeci. Problemy mogą być spowodowane uszkodzeniem baterii, uszkodzonym układem elektronicznym odpowiedzialnym za przekazywanie do baterii właściwego napięcia. W serwisie naprawiamy wszystkie usterki powodujące problemy z ładowaniem padów PS4.

Naprawa pada PS4 - naprawa zasilania

Kontroler ma problemy z ładowaniem przez USB? Ta usterka może być powodowana przez nieprawidłowo działającą ładowarkę. Prawidłowe napięcie podczas ładowania pada PS4 powinno wynosić DC 5V – 800mA. Nie każda ładowarka jest w stanie zapewnić takie parametry. Warto na to zwrócić uwagę. Używanie nieodpowiedniej ładowarki może uszkodzić kontroler. W serwisie naprawiamy pady po przygodach z niewłaściwym ładowaniem.

Naprawa obudowy pada PS4

Pęknięcia obudowy padów PS4 zdarzają się podczas upadku. Kiedy kontroler często upada na padzie PS4 mogą nie pojawiać się pęknięcia. Nie oznacza to, że w tworzywie nie powstały mikropęknięcia lub osłabienia materiału. Te osłabienia i mikropęknięcia zmniejszają odporność i przy kolejnym upadku obudowa pada może pęknąć i to znacznie. Wymieniamy wszystkie elementy obudowy padów PS4.

Naprawa pada PS4 - usterka Wi-Fi lub Blootooth

Kiedy pad PS4 nie łączy się bezprzewodowo z konsolą PlayStation4 to prawie zawsze mamy do czynienia z usterką Wi-Fi lub Bluetooth. Przyczyn ten usterki można szukać zarówno w kontrolerze PS4 lub w samej konsoli Playstation4. Błędne działanie pada PS4 może wynikać z uszkodzenia układu Wi-Fi/ Bluetooth w konsoli. Sprawdź, czy inny pad może połączyć się z konsolą. Jeżeli uda ci się połączyć inny pad z konsolą to znaczy, że przyczyn usterki należy szukać w padzie.

Naprawa triggerów w padzie PS4

Uszkodzony mechanicznie tiger DualShock4 – przycisk L1, L2, R1 lub R2. Mechaniczne uszkodzenia przycisków lub plastikowej podstawy mocowania przycisków to prosta do naprawy usterka. Po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymieniamy wadliwe elementy i oddajemy pad PS4 właścicielowi.

Naprawa pada PS4 - uszkodzona gumka grzybka analoga

W intensywnie użytkowanych padach PS4 gumowe osłonki analogów po prostu się przecierają. Wymiana uszkodzonej gumki grzybka jest naprawą łatwą i niedrogą. W prosty sposób można przywrócić kontroler PS4 do idealnego stanu.

Naprawa gumek analogów pada PS4

Gumki umieszczone na analogach wykazują bardzo dużą tendencję do zużywania się. Podczas gry w ekspresowym tempie ścierają się, bywa także że pękają. Wymiana gumek na analogach to niedroga naprawa, która szybko poprawia stan pada PS4.

Naprawa pada PS4 po zalaniu

Każda naprawa pada PS4 po zalaniu to inna przygoda. Zalanie pada DS4 może powodować różnej wielkości usterki. Czasem wystarczy pada wyczyścić i będzie działać bez problemu. Często rozlany płyn skoroduje części kontrolera PS4 i konieczna jest wymiana uszkodzonych elementów. Co zrobić, gdy nasz kontroler został zalany? Jak najszybciej przynieś go do nas. w przypadku czas gra na niekorzyść pada. Im szybciej zabierzemy się za jego naprawę tym mniejsze uszkodzenia w padzie PS4 spowoduje płyn.

Naprawa panelu dotykowego pada PS4

Usterka touchpada pada Dualshock4 to niezbyt poważna usterka, łatwa do naprawienia.
Usterka touchpada ujawnia się po zalaniu kontrolera DualShock4. Touchpad jest tym elementem, który najłatwiej uszkodzić przez kontakt z wilgocią. Taka naprawa również jest szybka, bezproblemowa i zdecydowanie tańsza niż zakup nowego pada PS4.

Przyciski pada PS4 żyją własnym życiem

Jeżeli pad nie został zalany to zazwyczaj wymiana taśmy przycisków lub gumek przycisków ratuje sytuację.

Naprawa pada PS4, który nie włącza się

W większości przypadków ta usterka jest spowodowana awarią sekcji zasilania. Aby naprawić tego typu usterkę w pierwszej kolejności rozkręcamy kontroler i sprawdzamy przyczynę nieprawidłowego działania. Po wykryciu przyczyny zabieramy się za naprawę pada PS4.

ILE KOSZTUJE NAPRAWA PADA PS4?

Naprawa pada PS4 to koszt zależny od rodzaju usterki kontrolera. Za najprostsze naprawy usterek w padach PS4 zapłacisz kilkadziesiąt złotych. Koszty naprawy zależą od rodzaju usterki, stanu technicznego kontrolera, modelu itp. czyli po prostu od czasu trwania naprawy i od stopnia skomplikowania naprawy oraz kosztu cześci zamiennych.

Jeżeli chcesz poznać dokładniejszą odpowiedz na pytanie ile kosztuje naprawa pada PS4 - napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, jak pracuje twój kontroler PS4 (Dualshock4), co się z nim niepokojącego dzieje. Wtedy będziemy mogli podać bardziej dokładną wycenę naprawy pada PS4.

ILE KOSZTUJE CZYSZCZENIE PADA PS4?

Koszt czyszczenia pada PS4 zależy od modelu kontrolera PS4 i skomplikowania czyszczenia. Pady do konsoli Playstation4 zalane colą mogą wymagać większego nakłady pracy niż pady zalane wodą. Gdy w zalanym padzie pojawiła się korozja elementów elektronicznych koszt naprawy pada PS4 będzie wyższy.

W przypadku czyszczenia kontrolerów Dualshock4 z zalania dopiero po rozkręceniu pada możemy ocenić stopień zniszczeń. W każdym przypadku zapraszamy do serwisu, żebyśmy mogli dokładnie ocenić


NAPRAWA PADÓW PS4 - ZLEĆ USŁUGĘ

Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś nam pad PS4 a my zajmiemy się jego naprawą. W naszym serwisie będzie w dobrych rękach.

Zapytaj o naprawę pada PS4!

68 419 01 02


Masz pytania? Wyślij wiadomość:

   

   

   

  NPRAWA PADÓW PS4- JAK PRACUJEMY?

  W PROFIXIT naprawiamy według czytelnych zasad. zobacz, jak wyglądają krok po kroku etapy naprawy padów PS4.

  NAPRAWA PADÓW PS4 - OPINIE

  Wciąż niezdecydowany, czy naprawić u nas pada PS4?

  Naprawiamy pady PS4 od wielu lat, skutecznie i niedrogo. Przez czas naszej działalności wypracowaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej. Zobacz, co o naszej pracy piszą nasi klienci. Wyślij nam pad PS4 - naprawimy go w mig!
  4.9
  Na podstawie 322 recenzji
  Jestem bardzo zadowolony z serwisu . Konsola przed serwisem sprawiała ze bardzo ciężko się grało a teraz śmiga jak ta lala
  Radek W.
  Radek W.
  Polecam serwis pełen profesjonalizm.Naprawa sprzętu ekspresowa nic nie można złego powiedziec
  Mts S.
  Mts S.
  Bardzo szybko i profesjonalnie. Konsola działa jak nowa. Miła obsługa, dobry kontakt. Polecam!
  Michał K
  Michał K
  MIŁA OBSŁUGA . SZYBKA NAPRAWA . DOBRA CENA
  Paulina C.
  Paulina C.
  Szybka, dobra, nietania ale gwarantuje świetną jakość
  Oskar H.
  Oskar H.
  Naprawa Xbox one all digital, wszystko śmiga jak trzeba do tego profesjonalna i miła obsługa klienta, krótki czas oczekiwania na sprzęt, ceny przestępne jak na te czasy, na pewno z następnym popsutym sprzętem wrócę i będę polecał znajomym, polecam z całego serca❤️ps: córka szczęśliwa 🙂
  Alexander89 B.
  Alexander89 B.
  Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, całkowite czyszczenie laptopa zajęło tylko 1 dzień :)
  Oskar M.
  Oskar M.
  Chłopaki robią robotę szybko i sprawnie . A najważniejsze cena jest na prawdę warta uwagi
  Patryk S.
  Patryk S.
  Jestem bardzo zadowolony. Oddałem laptop do wyczyszczenia, wymiany pasty i rozszerzenie RAM. Wszystko odbyło się sprawnie, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania, sugestie i rady. Bardzo dziękuję Panowie!
  Umiłowany S.
  Umiłowany S.
  Polecam ten serwis. Szybka i konkretna usługa 🙂
  Dominika M.
  Dominika M.
  Najlepszy serwis komputerowy z jakim miałem do czynienia do tej pory . Szybka naprawa konsoli i rewelacyjna obsługa . Polecam
  Sebastian Duras Dj Wodzirej F.
  Sebastian Duras Dj Wodzirej F.
  Wysłałam konsolę do naprawy i nie żałuję. Szybka naprawa, dobry kontakt, przemiła obsługa i konsola działa jak nowa. Serwis konsol godny polecenia!
  Ewelina K.
  Ewelina K.
  Profesjonalna pomoc i obsługa. Miła atmosfera w czasie tłumaczenia problemów ze sprzętem. Polecam korzystanie z usług firmy Profixit.
  Maria Ż.
  Maria Ż.
  Bardzo Polecam!! Konsola Ps4 nagrzewala się i odrazu wyłączała. Jeden telefon wykonany, w ten sam dzień zawiozłem, specjalnie jechałem 60 km, i w ten sam dzień do odebrania 👍😁 Konsola chodzi jak nowa, już wczoraj była pierwsza nocka i Rewelacja 😁. Jak jest jakiś problem z konsola to tylko PROFIXIT!! W moim przypadku to warto nawet stracić godzinę na dojazd😂 Polecam
  Marcin P.
  Marcin P.
  Miła obsługa i dobrze wykonana robota, przyniosłem komputer i ps4 panowie bardzo szybko uwinęli się ze sprawą!
  PolskiNeQu
  PolskiNeQu
  Super
  Михайло Ч.
  Михайло Ч.
  Naprawa portu USB w Nintendo Switch OLED. Mega profesjonalizm i szybka naprawa! Polecamy i to bardzo.
  Grupa T.
  Grupa T.
  Serwis super Nintendo Swich usterka została zdiagnozowana i usunięta. Kontakt z serwisem na wysokim poziomie dla mnie bomba.
  Stefan B.
  Stefan B.
  Profesjonalna obsluga, szybko i sprawnie załatwiona sprawa 😀
  Lukasz W.
  Lukasz W.
  Szybko i sprawnie. Polecam
  marek K.
  marek K.
  Szybko i profesjonalnie naprawiona konsola PS4. Miła obsługa i stały kontakt. Polecam.
  Mariusz J.
  Mariusz J.
  Szybka naprawa tabletu-polecam wszystkim
  Mieczysław W.
  Mieczysław W.
  Serwis pierwsza klasa
  Marek K.
  Marek K.
  Szybko, przyjemnie, profesjonalnie :-) Polecam z czystym sumieniem!!!
  Karolina L.
  Karolina L.
  Szybko i sprawnie. Profesjonalne
  Daniel Z.
  Daniel Z.
  Super elegancko
  Krzysztof B.
  Krzysztof B.
  Bardzo serdecznie polecam 🙂. Świetni fachowcy. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
  Potężny G.
  Potężny G.
  Bardzo polecam. Wymiana baterii w laptopie poszła szybko i sprawnie. Obsługa bardzo miła, na pewno jak będzie potrzeba to skorzystam z usług ponownie
  Hania W.
  Hania W.
  Wszystko sprawnie działa
  Anastasia O.
  Anastasia O.
  Niesamowicie szybka naprawa, cena adekwatna do usługi, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona i polecam. Najlepszy serwis
  Hanna H
  Hanna H
  Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Diagnoza i naprawa.
  Edyta H.
  Edyta H.
  Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie doskonale poradzili sobie z migracja danych oraz konfiguracją nowego sprzętu. Serwis godny polecenia...więc polecam z czystym sumieniem
  Agnieszka W.
  Agnieszka W.
  Konsola PS4 szybka diagnoza i naprawa. Koszt adekwatny do usterki a przy odbiorze miła słodka niespodzianka. Poleca serwis.
  Rafał Kasperek (.
  Rafał Kasperek (.
  Świetny serwis jestem bardzo zadowolony 😊👍
  Marcin A.
  Marcin A.
  W moim Nintendo było uszkodzone gniazdo ładowania, w Profixit wszystko zostało naprawione, obsługa bardzo miła, a ja mogę cieszyć się graniem :)
  Nancy K.
  Nancy K.
  Profesjonaliści w każdym calu. Zalany laptop został reanimowany. Wielkie dzięki. Polecam wszystkim
  Katarzyna L.
  Katarzyna L.
  Mega fajne naprawili mi konsole i dali batona :)
  ignis Y.
  ignis Y.
  Profesjonalne podejście do problemu oraz szybka naprawa sprzetu.
  Dariusz P.
  Dariusz P.
  Naprawa szybka i sprawna. Miła i fachowa obsługa. Polecam.
  Andrzej P.
  Andrzej P.
  Szybko miła obsługa, polecam!!!
  Grzegorz K.
  Grzegorz K.
  Korzystałem ostatnio z serwisu, prosiłem o prze lutowanie złącza z płyty Asus G750JZ, powiem tak mega dobra obsługa widać że Panowie się znają na swojej robocie. Szybko 1 dzień, sprawnie i działa to chyba najważniejsze. Polecam ten serwis i Dziękuję 😁 Pozdrawiam Piotr W.
  Piotr W.
  Piotr W.
  Jak najbardziej polecam. Dzień po oddaniu sprzętu Panowie zadzwonili i przedstawili kosztorys naprawy. Profesjonalnie dobrali i zamontowali nową matrycę. Nie widać żadnych śladów naprawy. Jestem w 100% zadowolony.
  Paweł B.
  Paweł B.
  Bardzo miła obsługa szybko i sprawnie.Konsola i laptop oddana do czyszczenia i już do odebrania tego samego dnia.Serdecznie polecam każdemu
  fedem_93
  fedem_93
  Pełen profesjonalizm. Bardzo szybka i trafna diagnoza. Sprowadzenie potrzebnych części nie stanowiło dla Panów problemu. Stały kontakt firmy z klientem. Na bieżąco otrzymywałam informacje o postępie prac związanych z urządzaniem. Sprzęt ostatecznie został naprawiony bardzo szybko i działa bez zarzutu. Cena to przede wszystkim wysokie koszty niezbędnych do naprawy elementów. Naprawa - za wkład włożonej pracy, wiedzę i umiejętności proporcjonalna.Polecam!
  Aneta M.
  Aneta M.
  Profesjonaliści! Naprawiają konsole xbox play station i nintendo. Super serwis konsol!
  Paweł W.
  Paweł W.
  Usługa robi wrażenie. Lux robota. Jak mówi pewien prezes TOP. Poziom europejski. Sprawna naprawa, szybka wysyłka. Bardzo fajny pomysł z Prince Polo!
  jk 9.
  jk 9.
  Bardzo profesjonalnie.Komputer działa, jak powinien
  Marzanna R.
  Marzanna R.
  Czyszczenie i zmiana past w PS4 szybko i profesjonalnie. Polecam
  Paweł L.
  Paweł L.
  Szybka pomoc
  wiktor
  wiktor
  Jestem bardzo zadowolona.Szybko i sprawnie.Dziękuję.
  Mariola K.
  Mariola K.
  Namiary znalazłam w wyszukiwarce i od razu udałam się do Panów w celu reanimacji mojego laptopa. Diagnoza była już na kolejny dzień, a gotowy laptop na kolejny. Kontakt wzorowy, wszystko Panowie wytłumaczyli telefonicznie, czekali na decyzje czy działamy/naprawiamy i tak w trybie ekspresowym wymienili dysk i laptop działa jak nowy. POLECAM wszystkim firmę Profixit. Profesjonaliści w 100%.
  Patrycja P
  Patrycja P
  Telefon zostawiony na wymianę wyświetlacza w środę, w piątek był już gotowy do odbioru. Sama naprawa wykonana 10/10. Polecam!
  Jakub R.
  Jakub R.
  Bardzo miłe i profesjolne podejście do klienta. W moim przypadku BIOS postawiony na nowo w ekspresowym tempie (nie całe 2h). Polecam serdecznie!
  Sebastian N.
  Sebastian N.
  Wysyłałam laptopa do "reanimacji". Diagnoza i wycena usługi blyskawiczna, w zasadzie w dniu, kiedy otrzymali przesyłkę z laptopem. Cały serwis też wykonany w ciągu zaledwie 2 dni. Bardzo dobry kontakt z pracownikami serwisu, wszystko na bieżąco było ze mną uzgadniane telefonicznie. Polecam serwis w 100%. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z ich usług. Komputer działa bez zarzutu, jak nowy. Chapeau bas Panowie!
  Anna M.
  Anna M.
  Profesjonalna i błyskawiczna wymiana matrycy w laptopie. Diagnoza i wycena prawie natychmiastowa, a i naprawa szybciej niż przewidywano. Polecam serwis!!!
  Anna M.
  Anna M.
  Szybka i miła obsługa .Polecam
  Mikolaj M.
  Mikolaj M.
  Usterka Bios, zrobione programowanie na nowo, konkretna obsługa, zrobine szybko i profesjonalnie polecam z czystym sumieniem ten serwis 👏🥇
  Arek Da S.
  Arek Da S.
  Szybko i sprawnie.Polecam!
  Łukasz R.
  Łukasz R.
  Jestem wam wdzięczny za naprawę mojego sprzętu kiedyś może jeszcze skorzystam
  TeleManiak M. W.
  TeleManiak M. W.
  Bardzo szybka I fachowa pomoc. Laptop naprawiony I śmiga jak nowy. Polecam
  Krystian G.
  Krystian G.
  Szybka naprawa pełen profesjonalizm.
  Marcin 7.
  Marcin 7.
  Fachowa i szybka naprawa laptopa (niecałe 48h), do tego miła obsługa. Zdecydowanie polecam!
  Kamil
  Kamil
  Polecam bardzo! Szybko, sprawnie i miło ;)
  Paula S.
  Paula S.
  Super serwis. Szybka i trafna diagnoza. Postawili mojego PS4 Pro na nogi.
  Grzegorz Ż.
  Grzegorz Ż.
  Naprawa konsoli Nintendo Switch bardzo sprawna. Jako jedyni z czterech serwisie do których wysłałem zapytanie wiedzieli o co chodzi (uszkodzone połączenie czytnika kart SD). Polecam
  Mariusz A.
  Mariusz A.
  Polecam. Super serwis
  lukasz L.
  lukasz L.
  Konsola Ps4 chodzi wkońcu cichutko ;) Dobrra Rrobota :)
  Damian W
  Damian W
  Super obsługa i jakość wykonywanych usług , polecam
  Zbigniew K.
  Zbigniew K.
  Szybka obsługa wymiana ekranu w Nintendo Switch . Polecam firmę bardzo dobrzy fachofcy
  Monika S.
  Monika S.
  Profesjonalna i szybka naprawa pada PS3 , polecam !!!
  Bartosz F.
  Bartosz F.
  Miła obsługa, szybki czas naprawy, no i pad po naprawie działa jak nowy.
  Naoki K.
  Naoki K.
  Najlepsi gorąco polecam 🙂🙂🙂
  Joanna G.
  Joanna G.
  Super firma, konsola Nintendo oddana po zalaniu do naprawy ,przywrócona do życia.Super kontakt.super profesjonalni ludzie.polecam.z całego serca.
  Sławek G.
  Sławek G.
  Bardzo miła obsługa,firma konkretna znająca się na rzeczy. Nintendo totalnie zalane wodą przez córkę zostało naprawione i wysłane w trybie natychmiastowym za nie wielkie pieniądze. Bardzo polecam !!!Jeszcze raz wielkie dzięki znów mogę naginać w Mario 😁
  Łukasz B.
  Łukasz B.
  Szybko i profesjonalnie naprawiony sprzęt. Bardzo dobry kontakt i miła obsługa 😁
  Agata F
  Agata F
  Jestem bardzo zadowolony z naprawy komputera. Drugi raz naprawiłem w tym miejscu i się nie zawiodłem. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Szybka wycena i naprawa. Polecam
  Marcin A.
  Marcin A.
  Rzetelny i sprawnie działający serwis sprzętu komputerowego. Bardzo przystępne ceny. Polecam.
  Bogi W.
  Bogi W.
  Profesjonalna, miła, uprzejma i szybka usługa. Pomimo oczekiwania na zamówione części, naprawa dokonana szybciej niż oczekiwałam. Panowie bardzo pomocni. Bardzo dobry kontakt. Cena niestety nie była niska, ale wpływ na nią miały części do laptopa, które trzeba było wymienić. Córka bardzo zadowolona. Słodki dodatek - pychotka. Polecam serdecznie 👍👍
  Małgorzata P.
  Małgorzata P.
  Było ok
  Ewa A.
  Ewa A.
  Jak na typowego grasza w PESa.. gałka analogowa wymagała ratunku.. Chłopaki z Profixit-a staneli na wysokosci zadania i moglem wrócic szybciej do.strzelania bramek,godnych Roberta L. hahah :D DZIEKUJE. Pad działa jak nowy! A co do wafelka... dziewczyna dziekuje - a ja mam spokoj :D i moge w ramach tej slodkosci grac godzinami,bez zbednego.marudzenia - 2 pieczenie na 1 ogniu hahha ;)DZIEKUJE STOKROTNIE ;)
  Łukasz Zbigniew K.
  Łukasz Zbigniew K.
  Skuteczna oraz szybka naprawa kontrolera od Xboxa One. Polecam!
  Jakub W.
  Jakub W.
  Super serwis, naprawa tania i błyskawiczna, fachowcy najlepsi w ZG, szkoleni chyba w NASA. Za dobrzy do SpaceX. Trzymać ich w ZG! Zostaję ich stałym klientem!
  MrFIIIP
  MrFIIIP
  Sympatycznie:)
  Marek F.
  Marek F.
  Bardzo przyjemna i konkretna komunikacja, naprawa laptopa błyskawiczna. Po oddaniu urządzenia w ręce panów serwisantów następnego dnia miałam diagnozę i wycenę wszystkiego, co było do zrobienia. Bardzo wdzięczna jestem za możliwość zostawienia urządzenia w serwisie na kilka dni, zanim zdecydowałam się na naprawę. Zanim cokolwiek zostało zrobione, panowie upewnili się, że cena części etc. nie zmieniła się i wycena jest aktualna. W ciągu bodajże 2 dni roboczych laptop był naprawiony i wyczyszczony, działa bez zarzutu. Ceny według mnie uczciwe i przystępne, na moim rachunku widniała niemała kwota ze względu na duży koszt potrzebnych części do mojego modelu urządzenia, jednak cena za "robociznę" i czyszczenie jak najbardziej na miejscu. Poza tym, słodki upominek trochę osłodził ten wydatek :) Pozdrawiam i dziękuje za przyjazną i błyskawiczną usługę
  julia A.
  julia A.
  Wszystko super profesjonalnie i na czas. Jeśli będę miał coś znów do naprawy napewno zaniosę do nich. Polecam
  Michał Z.
  Michał Z.
  js_loader

  JAK CHCESZ NAPRAWIĆ PADA PS4?

  Wybierz sposób, w jaki dostarczysz pada PS4 do naprawy. Pamiętaj, że naprawiamy wysyłkowo i lokalnie w Zielonej Górze: