parallax background

Najlepszy wysyłkowy i lokalny serwis padów PS4

PS4 Naprawa padów z wysyłką i lokalnie w Zielonej Górze

 • Kosztorys naprawy pada PS4 jest bezpłatny.
 • Diagnoza uszkodzenia jest bezpłatna, jeżeli zdecydujesz się naprawić pad w naszym serwisie.
 • Przynieść lub prześlij nam popsuty pad PS4 a my zajmiemy się resztą.

NAPRAWA PADÓW PS4

Szukam sprawdzonego serwisu padów PS4?
Masz problem z kontrolerem gry PS4?
Twój Dualshock4 kompletnie odleciał? Dobrze trafiłeś!
Naprawimy twój kontroler gry PS4 wygodnie, szybko i niedrogo.

- Kosztorys naprawy pada PS4 jest bezpłatny.

-- Diagnoza uszkodzenia pada PS4 jest darmowa, gdy naprawisz go w naszym serwisie.

--- Przynieś lub prześlij pada PS4 do serwisu. Naprawimy go szybko i skutecznie.

NAPRAWA PADÓW PS4

Naprawiamy wszystkie pady PS4 (kontrolery gry do konsoli PlayStation4, ale także pady do konsoli Xbox i Nintendo.Jeżeli twój pad PS4 nie działa prawidłowo to z całą pewnością możemy ją naprawić.

NAPRAWA PADÓW PS4

W serwisie PROFIXIT naprawiamy pady PS4 do konsol Sony Playstation4. Naprawiamy wszystkie usterki.
Kontroler PS4 nazywany także DualShock 4 to pad do konsoli Sony PlayStation4. Pad PS4 z konsolą łączy się przez  Bluetooth, jest lżejszy od swojego poprzednika – pada PS3. W nowym kontrolerze do konsoli PlayStation PS4 zmieniono kształt, przez co uzyskano większą ergonomię i lepszy chwyt podczas gry. Potwierdza to bardzo wielu graczy.
Kontroler DualShock 4, czyli pad PS4 posiada wejście słuchawkowe, co pozwala na lepsze ‘wejście” w grę. Dobrze dopasowane słuchawki eliminują hałas z otoczenia, dokładnie słychać dźwięki podczas rozgrywki. Nie będzie nam przeszkadzał hałas dnia codziennego. Warto dodać, że pad PS4 DualShock 4 ładuje się w ekspresowym tempie.
Do konsoli Playstation4 (PS4) dokupić można kilka modeli kontrolerów oraz niezliczoną ilość wersji kolorystycznych padów. To gratka dla fanów konsol Sony Playstation4.

pkt-konsola-koło_optimized

Naprawa pada PS4 - uszkodzenie analoga (przycisków R3 lub L3)

Jak już wspominaliśmy w naszym serwisie najczęściej lądują pady PS4 z uszkodzonymi analogami. Wymiana analoga po prostu rozwiązuje problem niedziałającego kontrolera. Taka naprawa trwa chwilę i polega na wylutowaniu a następnie wlutowaniu nowego analoga na płytę kontrolera.

Naprawa baterii pada PS4

Co kiedy kontroler DualShock4 nie ładuje baterii - usterka może być spowodowana kilkoma uszkodzeniami pada PS4. Gdy pad PS4 po podłączeniu do ładowania nie ładuje baterii to kontrolka odpowiedzialna za sygnalizowanie poprawności ładowania nie świeci. Problemy mogą być spowodowane uszkodzeniem baterii, uszkodzonym układem elektronicznym odpowiedzialnym za przekazywanie do baterii właściwego napięcia. W serwisie naprawiamy wszystkie usterki powodujące problemy z ładowaniem padów PS4.

Naprawa pada PS4 - naprawa zasilania

Kontroler ma problemy z ładowaniem przez USB? Ta usterka może być powodowana przez nieprawidłowo działającą ładowarkę. Prawidłowe napięcie podczas ładowania pada PS4 powinno wynosić DC 5V – 800mA. Nie każda ładowarka jest w stanie zapewnić takie parametry. Warto na to zwrócić uwagę. Używanie nieodpowiedniej ładowarki może uszkodzić kontroler. W serwisie naprawiamy pady po przygodach z niewłaściwym ładowaniem.

Naprawa obudowy pada PS4

Pęknięcia obudowy padów PS4 zdarzają się podczas upadku. Kiedy kontroler często upada na padzie PS4 mogą nie pojawiać się pęknięcia. Nie oznacza to, że w tworzywie nie powstały mikropęknięcia lub osłabienia materiału. Te osłabienia i mikropęknięcia zmniejszają odporność i przy kolejnym upadku obudowa pada może pęknąć i to znacznie. Wymieniamy wszystkie elementy obudowy padów PS4.

Naprawa pada PS4 - usterka Wi-Fi lub Blootooth

Kiedy pad PS4 nie łączy się bezprzewodowo z konsolą PlayStation4 to prawie zawsze mamy do czynienia z usterką Wi-Fi lub Bluetooth. Przyczyn ten usterki można szukać zarówno w kontrolerze PS4 lub w samej konsoli Playstation4. Błędne działanie pada PS4 może wynikać z uszkodzenia układu Wi-Fi/ Bluetooth w konsoli. Sprawdź, czy inny pad może połączyć się z konsolą. Jeżeli uda ci się połączyć inny pad z konsolą to znaczy, że przyczyn usterki należy szukać w padzie.

Naprawa triggerów w padzie PS4

Uszkodzony mechanicznie tiger DualShock4 – przycisk L1, L2, R1 lub R2. Mechaniczne uszkodzenia przycisków lub plastikowej podstawy mocowania przycisków to prosta do naprawy usterka. Po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymieniamy wadliwe elementy i oddajemy pad PS4 właścicielowi.

Naprawa pada PS4 - uszkodzona gumka grzybka analoga

W intensywnie użytkowanych padach PS4 gumowe osłonki analogów po prostu się przecierają. Wymiana uszkodzonej gumki grzybka jest naprawą łatwą i niedrogą. W prosty sposób można przywrócić kontroler PS4 do idealnego stanu.

Naprawa gumek analogów pada PS4

Gumki umieszczone na analogach wykazują bardzo dużą tendencję do zużywania się. Podczas gry w ekspresowym tempie ścierają się, bywa także że pękają. Wymiana gumek na analogach to niedroga naprawa, która szybko poprawia stan pada PS4.

Naprawa pada PS4 po zalaniu

Każda naprawa pada PS4 po zalaniu to inna przygoda. Zalanie pada DS4 może powodować różnej wielkości usterki. Czasem wystarczy pada wyczyścić i będzie działać bez problemu. Często rozlany płyn skoroduje części kontrolera PS4 i konieczna jest wymiana uszkodzonych elementów. Co zrobić, gdy nasz kontroler został zalany? Jak najszybciej przynieś go do nas. w przypadku czas gra na niekorzyść pada. Im szybciej zabierzemy się za jego naprawę tym mniejsze uszkodzenia w padzie PS4 spowoduje płyn.

Naprawa panelu dotykowego pada PS4

Usterka touchpada pada Dualshock4 to niezbyt poważna usterka, łatwa do naprawienia.
Usterka touchpada ujawnia się po zalaniu kontrolera DualShock4. Touchpad jest tym elementem, który najłatwiej uszkodzić przez kontakt z wilgocią. Taka naprawa również jest szybka, bezproblemowa i zdecydowanie tańsza niż zakup nowego pada PS4.

Przyciski pada PS4 żyją własnym życiem

Jeżeli pad nie został zalany to zazwyczaj wymiana taśmy przycisków lub gumek przycisków ratuje sytuację.

Naprawa pada PS4, który nie włącza się

W większości przypadków ta usterka jest spowodowana awarią sekcji zasilania. Aby naprawić tego typu usterkę w pierwszej kolejności rozkręcamy kontroler i sprawdzamy przyczynę nieprawidłowego działania. Po wykryciu przyczyny zabieramy się za naprawę pada PS4.

ILE KOSZTUJE NAPRAWA PADA PS4?

Naprawa pada PS4 to koszt zależny od rodzaju usterki kontrolera. Za najprostsze naprawy usterek w padach PS4 zapłacisz kilkadziesiąt złotych. Koszty naprawy zależą od rodzaju usterki, stanu technicznego kontrolera, modelu itp. czyli po prostu od czasu trwania naprawy i od stopnia skomplikowania naprawy oraz kosztu cześci zamiennych.

Jeżeli chcesz poznać dokładniejszą odpowiedz na pytanie ile kosztuje naprawa pada PS4 - napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, jak pracuje twój kontroler PS4 (Dualshock4), co się z nim niepokojącego dzieje. Wtedy będziemy mogli podać bardziej dokładną wycenę naprawy pada PS4.

ILE KOSZTUJE CZYSZCZENIE PADA PS4?

Koszt czyszczenia pada PS4 zależy od modelu kontrolera PS4 i skomplikowania czyszczenia. Pady do konsoli Playstation4 zalane colą mogą wymagać większego nakłady pracy niż pady zalane wodą. Gdy w zalanym padzie pojawiła się korozja elementów elektronicznych koszt naprawy pada PS4 będzie wyższy.

W przypadku czyszczenia kontrolerów Dualshock4 z zalania dopiero po rozkręceniu pada możemy ocenić stopień zniszczeń. W każdym przypadku zapraszamy do serwisu, żebyśmy mogli dokładnie ocenić


NAPRAWA PADÓW PS4 - ZLEĆ USŁUGĘ

Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś nam pad PS4 a my zajmiemy się jego naprawą. W naszym serwisie będzie w dobrych rękach.

Zapytaj o naprawę pada PS4!

68 419 01 02


Masz pytania? Wyślij wiadomość:

   

   

   

  NPRAWA PADÓW PS4- JAK PRACUJEMY?

  W PROFIXIT naprawiamy według czytelnych zasad. zobacz, jak wyglądają krok po kroku etapy naprawy padów PS4.

  NAPRAWA PADÓW PS4 - OPINIE

  Wciąż niezdecydowany, czy naprawić u nas pada PS4?

  Naprawiamy pady PS4 od wielu lat, skutecznie i niedrogo. Przez czas naszej działalności wypracowaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej. Zobacz, co o naszej pracy piszą nasi klienci. Wyślij nam pad PS4 - naprawimy go w mig!
  4.8
  Na podstawie 450 recenzji
  Szybka i profesjonalna naprawa, polecam!
  Wojciech K.
  Wojciech K.
  Szybka i fachowa pomoc. Zdiagnozowali uczciwie. Dobrze zostałem poinformowany i ogólnie super. Naprawa konsoli nintendo switch.
  Tomasz M. M.
  Tomasz M. M.
  SERWIS NA NAJWYZSZYM POZIOMIE. SZYBKO I SPRAWNIE. BARDZO MIŁA OBSUGA, PRZEZ PANIĄ PRZYJMUJĄCA SPRZĘT DO NAPRAWY. GORĄCO POLECAM
  Wojciech S.
  Wojciech S.
  Jestem bardzo zadowolona.Profesjonalne i serdeczne podejście do klienta.Polecam !!!!
  Wiktoria O.
  Wiktoria O.
  Zrobione szybko i sprawnie, dziękuję.
  Vitalii U.
  Vitalii U.
  Super obsługaSzczegółowa informacja na każdym etapiePolecam
  Przemysław R.
  Przemysław R.
  Profesjonalna, miła i uprzejma obsługa. Polecam serdecznie 👍🏼💻😊
  Małgorzata P.
  Małgorzata P.
  Bezkompromisowy profesjonalizm.
  henryk
  henryk
  Bardzo profesjonalny serwis! Zadowolenie klienta jest dla nich najważniejsze, nawet własnym kosztem. Polecam ze względu na wytrwałość i chęć niesienia pomocy. Serwis konsoli Nintendo Switch przeprowadzony bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie mi nadal długo służyła. Serdecznie polecam !
  Patryk S.
  Patryk S.
  Oddalem mocno uszkodzonego laptopa przez dziecko, naprawa poszła sprawnie, kontakt z serwisem był bardzo dobry. Sprzęt działa idealnie. Bardzo polecam ten serwis.
  Jakub H.
  Jakub H.
  Naprawią wszystko 😎
  Przemek S.
  Przemek S.
  Rewelacyjne podejście do klienta, warunki diagnostyki i naprawy zdecydowanie odpowiadają najbardziej wybrednym konsumentom. Nasza konsola Nintendo została szybko zdiagnozowana i naprawiona. Zdecydowanie polecamy !
  Ewelina B.
  Ewelina B.
  Super obsługa fachowo sprawnie kompetentnie.
  Paweł J.
  Paweł J.
  Bardzo miła i szybka obsługa nastawiona na kijenta bez żadnego naciągania szczerze polecam. To już nie pierwszy raz jak oddaje sprzęt w ręce tego serwisu i zawsze jestem zadowolony.
  Michał M.
  Michał M.
  Do serwisu oddałem swojego staruszka pc na wymianę bebechów i ogólne czyszczenie. Obsługa klienta przyjazna i jak najbardziej współpracę z klientem gdy pojawiają się jakieś komplikacje że sprzętem jak np w moim wypadku. Jeżeli chodzi o serwis ,pełna proweska komputer chodzi jak nowy . Mogę z spokojnymi sumieniem polecić firmę Profixit
  Wojtek F.
  Wojtek F.
  Bardzo szybka i profesjonalna pomoc! :)
  Natalia B.
  Natalia B.
  Naprawa przebiegła szybko. Komunikacja z serwisem ok. Cena wydaje mi sie wysoka, ale zgodna z wyceną na którą się zgodziłem.
  Piotr L.
  Piotr L.
  Wszystko jak w najlepszym porządku. Konsola ps5 śmiga jak powinna. Polecam. Pełen profesjonalizm
  Marcin Ś.
  Marcin Ś.
  Miła obsługa i fachowe podejście do tematu. Pad od PSa szybko naprawiony. Kontakt również bardzo dobry. Co prawda nie grałem tym padem za dużo od momentu naprawy ale wszystko działa jak należy. Polecam
  Wojtek J.
  Wojtek J.
  Szybko i profesjonalnie.
  Robert S.
  Robert S.
  Wszystko śmiga aż miło:) polecam!
  lukasz R.
  lukasz R.
  Gute👍👍👍
  7 D.
  7 D.
  Profesjonalizm, serdecznie polecam i tyle !!!
  Andrzej L.
  Andrzej L.
  Super obsługa, ekspresowa naprawa i adekwatna cena bez naciągania. Na pewno tu wrócę z następnym problemem. Polecam w 100%!
  Maksymilian L.
  Maksymilian L.
  Konsola Nintendo Switch została świetnie naprawiona z powodu nie działającego ekranu dotykowego szybko wysyłka i tanio. Wysłał bym jeszcze raz inne konsole tam.
  Jan H.
  Jan H.
  Naprawa oderwanego elementu na płycie głównej konsoli ps4 pro przebiegła błyskawicznie. Konsola znowu śmiga jak należy.
  Michal M.
  Michal M.
  Pełna profesja, wszystko w jak najlepszym porządku,konsola śmiga jak ta lala , radość dzieci nie oceniona.Polecam w 100% ten serwis💪.Pozdrawiam Pana Pawła wraz z całą ekipą 👍
  Tomasz W.
  Tomasz W.
  Szybka i profesjonalna naprawa. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Polecam
  Wojciech K.
  Wojciech K.
  Super rzetelna firma jeszcze raz bardzo dziękuję za naprawienie konsoli i za bardzo miły kontakt! Gorąco polecam!!!
  Joanna M.
  Joanna M.
  Najlepsi w swoim fachu.Polecam
  Dawid R.
  Dawid R.
  Bardzo dobry kontakt, sprawna i szybka naprawa. Gorąco polecam
  Paulina K.
  Paulina K.
  Profixit to mój nowy serwis.Okoliczny serwis męczył się z moją usterką. Kiedy wreszcie odebrałem sprzęt okazało się, że usterka, owszem, usunięta ale co innego uszkodzili.Postanowiłem zaufać Profixit i nie zawiodłem się. Swietny kontakt, błyskawiczna diagnoza i naprawa.Polecam !
  marcin O.
  marcin O.
  Konsola naprawiona, cena uczciwa, personel profesjonalny. Polecam
  Bumbel K.
  Bumbel K.
  Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa. Polecam dla osób chcących naprawić swój komputer stacjonarny lub laptop!
  Paweł P.
  Paweł P.
  Polecam, oddałem laptop do nałożenia nowej pasty na procesor, wszystko działa jak należy tylko szybciej, chłodniej i ciszej 👌
  Andrzej S
  Andrzej S
  Uszkodzony pad od xboxa śmiga teraz jak nowy a ps4 wyczyszczone, że nie słychać jak chodzi. Wszystko w terminie i w super cenie. Naprawdę polecam ze względu, że byłem już we wszystkich serwisach w zielonej górze i tu naprawdę, najlepiej zostawić sprzęt!
  Dawid P.
  Dawid P.
  Profesjonalna obsługa,szybka i konkretną.Jestem bardzo zadowolona z usługi waszej firmy serdecznie polecam ❤️
  Wioletta M.
  Wioletta M.
  Dobry kontakt, szybka naprawa konsoli PS4 slim. Szczerze polecam 👌
  Joans s
  Joans s
  Oddaliśmy do naprawy konsole,następnego dnia była naprawiona i działa bardzo dobrze. Szybka i profesjonalna obsługa,wszystko objaśnione. Bardzo sympatyczny Pan,który przyjmował konsole do naprawy.
  Anna K.
  Anna K.
  Najlepszy serwis w ZG !!!!! Szybko i profesjonalnie. Polecam !!! ;)
  Andrzej D.
  Andrzej D.
  Pełna profeska, polecam :-)
  Bartek B.
  Bartek B.
  Ogólnie wszystko w porządku, drobny błąd komunikacyjny nie wpływający na usługę. Polecam.
  dr A.
  dr A.
  Polecam! Naprawa i serwis konsoli xbox one przebiegła bardzo sprawnie. Komunikacja z firmą bez zarzutu. Synowie bardzo zadowoleni z konsoli, która mimo swoich wielu wysłużonych lat i odgłosów wydawanych jak z suszarki :), działa teraz jak nowa. Można wysłać sprzęt kurierem. My zawieźliśmy osobiście, gdyż nie mieliśmy oryginalnego opakowania żeby odpowiednio zabezpieczyć sprzęt. Warto było przejechać ponad 120 km. Wrócimy do tej firmy z padami i laptopami, bo też wymagają serwisowania.
  Donata
  Donata
  Polecam wymienili mi zasilacz od konsoli tylko drogo trochę bo 500, szybko bo 4 dni
  SHX_AShllyeS
  SHX_AShllyeS
  Wszystko dobrze zrobione, szybko i tanio profesjonalnie.W porównaniu do konkurencji (ihelp) to nie mają konkurencji 😉😉
  Kamil P.
  Kamil P.
  Bardzo szybka naprawa, w 3 dni komputer był, zdiagnozowany, naprawiony, wyczyszczony i gotowy do odbioru. Sama obsługa też była bardzo miła i pomocna. Polecam
  Quaq Y.
  Quaq Y.
  Polecamy to miejsce z narzeczonym, daliśmy laptop do naprawy, panowie szybko go zdiagnozowali, naprawili i oddali, cenowo też bardzo ok 😉
  Ewelina G.
  Ewelina G.
  Sprawna naprawa telefonu. Przyjazna obsługa.
  mlodacelma
  mlodacelma
  Sprzęt naprawiony sprawnie. Kontakt z biurem bez przeszkód. Polecam.
  Marek H.
  Marek H.
  Szybką naparawa za rozsądne Pieniądze..,polecam wszystkim i napewno skorzystam ponownie
  Marcin K.
  Marcin K.
  szybko, profesjonalnie, dobry kontakt z klientem :)
  Maciek P.
  Maciek P.
  Naprawa przycisku R2 w kontrolerze Dualshock do PS4 przebiegła szybko i skutecznie , cenowo również na plus, dobry kontakt z klientem :)Polecam serwis jak najbardziej :) !
  Jakub P.
  Jakub P.
  Bardzo polecam :D Szybka i skuteczna naprawa nintendo switch lite.
  Julia D.
  Julia D.
  Polecam, jestem bardzo zadowolony, stosunkowo tania i skuteczna naprawa, w dobrym czasie, jeżeli będzie trzeba skorzystam z usług jeszcze raz
  Kacper K.
  Kacper K.
  Отзывчивый персонал, хорошие условия и доступные цены
  Pavel Vodenyktov (.
  Pavel Vodenyktov (.
  Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, profesjonalne podejście do klienta,fachowo i konkretnie wytłumaczono na czym polega usterka konsoli,mimo dużej odległości wszystko poszło gładko i sprawnie .Polecam szczerze. Naprawdę duże pięć gwiazdek
  Marzena Ż.
  Marzena Ż.
  Wymiana matrycy na dobrych częściach, w niskiej cenie, w ekspresowym tempie i przy okazji z miłą obsługą. Polecam :).
  Mikołaj S.
  Mikołaj S.
  Szczerze polecam, fachowa, profesjonalna, miła i błyskawiczna pomoc -zahakowany laptop. Pięknie dziękuje i pozdrawiam ❤️
  Mariola L.
  Mariola L.
  Mega szybka naprawa, przesympatyczna obsługa. I ten wafelek trafiający w serduszko mojej żony. Polecam z Całego Serduszka 🥰
  Siwy_ B.
  Siwy_ B.
  Szybko i konkretnie, szczerze polecam.
  Kamil P.
  Kamil P.
  Niespotykana usterka Xbox series x polegająca na wykrywaniu przez system permanentnie podłączonego przewodu lan, nawet pomimo jego odłączenia. Brak usług sieciowych przy połączeniu przewodowym oraz brak możliwości konfiguracji połączenia bezprzewodowego z uwagi na wyżej wymienione. Panowie męczyli się 2 tygodnie ale naprawili i co ważne, nie zrujnowali mojego budżetu. Profesjonalnie i uczciwie. Szczerze polecam.
  LucyPerrr ?
  LucyPerrr ?
  Super podejście do klienta. Ekspresowa wręcz wycena usterki, nie wspomnę o wymianie 🙂 Dwa dni i matryca w Nitro 5 wymieniona. Serwis godny polecenia 💪💪💪
  Ewelina K.
  Ewelina K.
  Bardzo fajny serwis polecam)
  Vova V.
  Vova V.
  Szybka naprawa
  Kamil S.
  Kamil S.
  Panowie uratowali laptop równie ekspresowo, jak został zalany herbatą 😄 Polecam!
  Agnieszka J.
  Agnieszka J.
  Polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Fachowa obsługa. Konsola naprawiona. Działa bez zastrzeżeń. Jechałam 60 km, ale było warto.
  Kamila P.
  Kamila P.
  Polecam
  MKD K.
  MKD K.
  Pacjent: XBOX One S, Klinika: Profixit. Diagnoza: uszkodzony dysk. Pacjent przeżył, po przeszczepie czuje się znakomicie. Jest już w domu, i co najlepsze nie jest potrzebny okres rekonwalescencji. Brawo dla lekarzy z Profixit 😉. Gorąco polecam.
  Lukas L.
  Lukas L.
  Świetny serwis, szybka realizacja zlecenia- konsola śmiga jak nówka :-) polecam - jeśli w grę wchodzi naprawa padów do PS4 czy konsoli to lepszych specjalistów nie znajdziecie :)
  Ania O.
  Ania O.
  js_loader

  JAK CHCESZ NAPRAWIĆ PADA PS4?

  Wybierz sposób, w jaki dostarczysz pada PS4 do naprawy. Pamiętaj, że naprawiamy wysyłkowo i lokalnie w Zielonej Górze: