naprawa_pada_ps4_serwis_padow_playstation
naprawa_pada_ps4_serwis_padow_playstation

NAPRAWA PADÓW PS4

Naprawa padów z wysyłką
i lokalnie w Zielonej Górze

Najlepszy wysyłkowy
i lokalny serwis padów PS4

Naprawa padów z wysyłką
i lokalnie w Zielonej Górze

Najlepszy wysyłkowy
i lokalny serwis padów PS4

Naprawa padów PS4

previous arrow
next arrow

NAPRAWA PADÓW PS4

Szukam sprawdzonego serwisu padów PS4?
Masz problem z kontrolerem gry PS4?
Twój Dualshock4 kompletnie odleciał? Dobrze trafiłeś!
Naprawimy twój kontroler gry PS4 wygodnie, szybko i niedrogo.

- Kosztorys naprawy pada PS4 jest bezpłatny.

-- Diagnoza uszkodzenia pada PS4 jest darmowa, gdy naprawisz go w naszym serwisie.

--- Przynieś lub prześlij pada PS4 do serwisu. Naprawimy go szybko i skutecznie.

NAPRAWA PADÓW PS4

Naprawiamy wszystkie pady PS4 (kontrolery gry do konsoli PlayStation4, ale także pady do konsoli Xbox i Nintendo.Jeżeli twój pad PS4 nie działa prawidłowo to z całą pewnością możemy ją naprawić.

NAPRAWA PADÓW PS4

W serwisie PROFIXIT naprawiamy pady PS4 do konsol Sony Playstation4. Naprawiamy wszystkie usterki.
Kontroler PS4 nazywany także DualShock 4 to pad do konsoli Sony PlayStation4. Pad PS4 z konsolą łączy się przez  Bluetooth, jest lżejszy od swojego poprzednika – pada PS3. W nowym kontrolerze do konsoli PlayStation PS4 zmieniono kształt, przez co uzyskano większą ergonomię i lepszy chwyt podczas gry. Potwierdza to bardzo wielu graczy.
Kontroler DualShock 4, czyli pad PS4 posiada wejście słuchawkowe, co pozwala na lepsze ‘wejście” w grę. Dobrze dopasowane słuchawki eliminują hałas z otoczenia, dokładnie słychać dźwięki podczas rozgrywki. Nie będzie nam przeszkadzał hałas dnia codziennego. Warto dodać, że pad PS4 DualShock 4 ładuje się w ekspresowym tempie.
Do konsoli Playstation4 (PS4) dokupić można kilka modeli kontrolerów oraz niezliczoną ilość wersji kolorystycznych padów. To gratka dla fanów konsol Sony Playstation4.

pkt-konsola-koło_optimized

Naprawa pada PS4 - uszkodzenie analoga (przycisków R3 lub L3)

Jak już wspominaliśmy w naszym serwisie najczęściej lądują pady PS4 z uszkodzonymi analogami. Wymiana analoga po prostu rozwiązuje problem niedziałającego kontrolera. Taka naprawa trwa chwilę i polega na wylutowaniu a następnie wlutowaniu nowego analoga na płytę kontrolera.

Naprawa baterii pada PS4

Co kiedy kontroler DualShock4 nie ładuje baterii - usterka może być spowodowana kilkoma uszkodzeniami pada PS4. Gdy pad PS4 po podłączeniu do ładowania nie ładuje baterii to kontrolka odpowiedzialna za sygnalizowanie poprawności ładowania nie świeci. Problemy mogą być spowodowane uszkodzeniem baterii, uszkodzonym układem elektronicznym odpowiedzialnym za przekazywanie do baterii właściwego napięcia. W serwisie naprawiamy wszystkie usterki powodujące problemy z ładowaniem padów PS4.

Naprawa pada PS4 - naprawa zasilania

Kontroler ma problemy z ładowaniem przez USB? Ta usterka może być powodowana przez nieprawidłowo działającą ładowarkę. Prawidłowe napięcie podczas ładowania pada PS4 powinno wynosić DC 5V – 800mA. Nie każda ładowarka jest w stanie zapewnić takie parametry. Warto na to zwrócić uwagę. Używanie nieodpowiedniej ładowarki może uszkodzić kontroler. W serwisie naprawiamy pady po przygodach z niewłaściwym ładowaniem.

Naprawa obudowy pada PS4

Pęknięcia obudowy padów PS4 zdarzają się podczas upadku. Kiedy kontroler często upada na padzie PS4 mogą nie pojawiać się pęknięcia. Nie oznacza to, że w tworzywie nie powstały mikropęknięcia lub osłabienia materiału. Te osłabienia i mikropęknięcia zmniejszają odporność i przy kolejnym upadku obudowa pada może pęknąć i to znacznie. Wymieniamy wszystkie elementy obudowy padów PS4.

Naprawa pada PS4 - usterka Wi-Fi lub Blootooth

Kiedy pad PS4 nie łączy się bezprzewodowo z konsolą PlayStation4 to prawie zawsze mamy do czynienia z usterką Wi-Fi lub Bluetooth. Przyczyn ten usterki można szukać zarówno w kontrolerze PS4 lub w samej konsoli Playstation4. Błędne działanie pada PS4 może wynikać z uszkodzenia układu Wi-Fi/ Bluetooth w konsoli. Sprawdź, czy inny pad może połączyć się z konsolą. Jeżeli uda ci się połączyć inny pad z konsolą to znaczy, że przyczyn usterki należy szukać w padzie.

Naprawa triggerów w padzie PS4

Uszkodzony mechanicznie tiger DualShock4 – przycisk L1, L2, R1 lub R2. Mechaniczne uszkodzenia przycisków lub plastikowej podstawy mocowania przycisków to prosta do naprawy usterka. Po zdiagnozowaniu uszkodzenia wymieniamy wadliwe elementy i oddajemy pad PS4 właścicielowi.

Naprawa pada PS4 - uszkodzona gumka grzybka analoga

W intensywnie użytkowanych padach PS4 gumowe osłonki analogów po prostu się przecierają. Wymiana uszkodzonej gumki grzybka jest naprawą łatwą i niedrogą. W prosty sposób można przywrócić kontroler PS4 do idealnego stanu.

Naprawa gumek analogów pada PS4

Gumki umieszczone na analogach wykazują bardzo dużą tendencję do zużywania się. Podczas gry w ekspresowym tempie ścierają się, bywa także że pękają. Wymiana gumek na analogach to niedroga naprawa, która szybko poprawia stan pada PS4.

Naprawa pada PS4 po zalaniu

Każda naprawa pada PS4 po zalaniu to inna przygoda. Zalanie pada DS4 może powodować różnej wielkości usterki. Czasem wystarczy pada wyczyścić i będzie działać bez problemu. Często rozlany płyn skoroduje części kontrolera PS4 i konieczna jest wymiana uszkodzonych elementów. Co zrobić, gdy nasz kontroler został zalany? Jak najszybciej przynieś go do nas. w przypadku czas gra na niekorzyść pada. Im szybciej zabierzemy się za jego naprawę tym mniejsze uszkodzenia w padzie PS4 spowoduje płyn.

Naprawa panelu dotykowego pada PS4

Usterka touchpada pada Dualshock4 to niezbyt poważna usterka, łatwa do naprawienia.
Usterka touchpada ujawnia się po zalaniu kontrolera DualShock4. Touchpad jest tym elementem, który najłatwiej uszkodzić przez kontakt z wilgocią. Taka naprawa również jest szybka, bezproblemowa i zdecydowanie tańsza niż zakup nowego pada PS4.

Przyciski pada PS4 żyją własnym życiem

Jeżeli pad nie został zalany to zazwyczaj wymiana taśmy przycisków lub gumek przycisków ratuje sytuację.

Naprawa pada PS4, który nie włącza się

W większości przypadków ta usterka jest spowodowana awarią sekcji zasilania. Aby naprawić tego typu usterkę w pierwszej kolejności rozkręcamy kontroler i sprawdzamy przyczynę nieprawidłowego działania. Po wykryciu przyczyny zabieramy się za naprawę pada PS4.

ILE KOSZTUJE NAPRAWA PADA PS4?

Naprawa pada PS4 to koszt zależny od rodzaju usterki kontrolera. Za najprostsze naprawy usterek w padach PS4 zapłacisz kilkadziesiąt złotych. Koszty naprawy zależą od rodzaju usterki, stanu technicznego kontrolera, modelu itp. czyli po prostu od czasu trwania naprawy i od stopnia skomplikowania naprawy oraz kosztu cześci zamiennych.

Jeżeli chcesz poznać dokładniejszą odpowiedz na pytanie ile kosztuje naprawa pada PS4 - napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, jak pracuje twój kontroler PS4 (Dualshock4), co się z nim niepokojącego dzieje. Wtedy będziemy mogli podać bardziej dokładną wycenę naprawy pada PS4.

ILE KOSZTUJE CZYSZCZENIE PADA PS4?

Koszt czyszczenia pada PS4 zależy od modelu kontrolera PS4 i skomplikowania czyszczenia. Pady do konsoli Playstation4 zalane colą mogą wymagać większego nakłady pracy niż pady zalane wodą. Gdy w zalanym padzie pojawiła się korozja elementów elektronicznych koszt naprawy pada PS4 będzie wyższy.

W przypadku czyszczenia kontrolerów Dualshock4 z zalania dopiero po rozkręceniu pada możemy ocenić stopień zniszczeń. W każdym przypadku zapraszamy do serwisu, żebyśmy mogli dokładnie ocenić


NAPRAWA PADÓW PS4 - ZLEĆ USŁUGĘ

Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś nam pad PS4 a my zajmiemy się jego naprawą. W naszym serwisie będzie w dobrych rękach.

Zapytaj o naprawę pada PS4!

68 419 01 02


Masz pytania? Wyślij wiadomość:

   

   

   

  NPRAWA PADÓW PS4- JAK PRACUJEMY?

  W PROFIXIT naprawiamy według czytelnych zasad. zobacz, jak wyglądają krok po kroku etapy naprawy padów PS4.

  NAPRAWA PADÓW PS4 - OPINIE

  Wciąż niezdecydowany, czy naprawić u nas pada PS4?

  Naprawiamy pady PS4 od wielu lat, skutecznie i niedrogo. Przez czas naszej działalności wypracowaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej. Zobacz, co o naszej pracy piszą nasi klienci. Wyślij nam pad PS4 - naprawimy go w mig!
  4.9
  Na podstawie 368 recenzji
  Niespotykana usterka Xbox series x polegająca na wykrywaniu przez system permanentnie podłączonego przewodu lan, nawet pomimo jego odłączenia. Brak usług sieciowych przy połączeniu przewodowym oraz brak możliwości konfiguracji połączenia bezprzewodowego z uwagi na wyżej wymienione. Panowie męczyli się 2 tygodnie ale naprawili i co ważne, nie zrujnowali mojego budżetu. Profesjonalnie i uczciwie. Szczerze polecam.
  LucyPerrr ?
  LucyPerrr ?
  Super podejście do klienta. Ekspresowa wręcz wycena usterki, nie wspomnę o wymianie 🙂 Dwa dni i matryca w Nitro 5 wymieniona. Serwis godny polecenia 💪💪💪
  Ewelina K.
  Ewelina K.
  Bardzo fajny serwis polecam)
  Vova V.
  Vova V.
  Szybka naprawa
  Kamil S.
  Kamil S.
  Panowie uratowali laptop równie ekspresowo, jak został zalany herbatą 😄 Polecam!
  Agnieszka J.
  Agnieszka J.
  Polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Fachowa obsługa. Konsola naprawiona. Działa bez zastrzeżeń. Jechałam 60 km, ale było warto.
  Kamila P.
  Kamila P.
  Polecam
  MKD K.
  MKD K.
  Pacjent: XBOX One S, Klinika: Profixit. Diagnoza: uszkodzony dysk. Pacjent przeżył, po przeszczepie czuje się znakomicie. Jest już w domu, i co najlepsze nie jest potrzebny okres rekonwalescencji. Brawo dla lekarzy z Profixit 😉. Gorąco polecam.
  Lukas L.
  Lukas L.
  Świetny serwis, szybka realizacja zlecenia- konsola śmiga jak nówka :-) polecam - jeśli w grę wchodzi naprawa padów do PS4 czy konsoli to lepszych specjalistów nie znajdziecie :)
  Ania O.
  Ania O.
  Polecam szybka,solidna i uprzejma obsługa.
  Lolek
  Lolek
  Szybko i fachowo. Polecam
  Justyna R.
  Justyna R.
  Dzięki za batonik. Akurat kawę pije. :)
  konrad C.
  konrad C.
  Super polecam!!!!! Konsola PS4 wyłączała się, nagrzewała.... Konkurencja naprawiała ją i było jeszcze gorzej...... Zawiozlem do chłopaków z firmy Profixit naprawili i syn jest bardzo zadowolony serdecznie polecam 👍💪....... Pozdrawiam...
  Krzysztof Z.
  Krzysztof Z.
  Świetna obsługa, krótki czas naprawy i dobre ofoliowanie, co prawda naprawa troszkę droga, jednak warto 4.5/5 (nie da się dać 4.5 gwiazdki wiec daje 5)
  Wojtek O.
  Wojtek O.
  Serwis PS4 zrobiony szybko i dobrze :)
  Marcin Ł.
  Marcin Ł.
  Miła obsługa szybka diagnostyka i naprawa. Konsola działa jak nowa. Polecam.
  Andrzej M.
  Andrzej M.
  Sprawnie i szybko , rozmowa z Panem na luzie. Gorąco polecam , znowu mogę grać w Harrego Pottera 🤣
  Ewka E.
  Ewka E.
  Mega szybko. Korzystam od dawna i polecam.
  Monika K.
  Monika K.
  Polecam, szybko obsługa i pełen profesjonalizm. Po czyszczeniu laptopa Panowie omówili wszystkie czynności, które zrobili 👍
  Robert G.
  Robert G.
  Serwis super! Polecam, najlepszy w Zielonej Górze
  Oo1m S.
  Oo1m S.
  Gorąco polecam, dobry kontakt, sprawna, bezpłatna wysyłka paczkomatem, fachowa usługa.
  Daw B.
  Daw B.
  Awaria złącza FPC w konsoli Nintendo Switch - naprawione szybko i sprawnie, zgodnie ze wstępną wyceną i w zadeklarowanym czasie. Polecam!
  Marcin S.
  Marcin S.
  Mega Polecam. Jestem z okolic Wrocławia, nie korzystałam z paczkomatu, więc zostałam przez Panów z Profixit poinstruowana jak to zrobić przeslalam mojego Xboxa Series x do naprawy. Upadł z dużej wysokości więc widziałam marne szanse na naprawę. Jak się okazało Wspaniały Pan Marcin poradził sobie z naprawą bez problemu. Za naprawę zapłaciłam bardzo rozsądną cenę. Naprawa przebiegła bardzo sprawnie i szybko ponieważ w nie cały tydzień mój xbox był już naprawiony. Jestem bardzo wdzięczna i Polecam Wszystkim gorąco naprawiać konsolę itp w Profixit ❤❤❤❤
  Agata K.
  Agata K.
  Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Panowie znają się na rzeczy. Polecam!
  Adrian Ż.
  Adrian Ż.
  Konkretny serwis,szybko sprawnie i na temat,wysyłka wycena naprawa laptopa 7 dni ,mili ludzie oby tak dalej polecam.
  Słamomir Ł.
  Słamomir Ł.
  Profesjonalne podejście do klienta.Czyszczenie i wymiana past w konsoli PS4 Pro
  Marek K
  Marek K
  Profesjonalne podejście od początku do samego końca / polecam
  Tomasz Świerkowski (Chef D.
  Tomasz Świerkowski (Chef D.
  profesjonalna obsługa, dobry kontakt, po prostu najlepszy serwis!
  Chili S.
  Chili S.
  Super naprawa komputerów
  Krzysztof 42 lata Z.
  Krzysztof 42 lata Z.
  Przemiła obsługa i ekspresowa realizacja. Czego chcieć więcej? 5 gwiazdek to za mało - chłopaki z PROFIXIT zasługują na 6! 👏🏻
  Staszek G.
  Staszek G.
  Szybka i dokladna naprawa polecam serwis
  3SIEDEM
  3SIEDEM
  Szybko, tanio i bardzo profesjonalnie :)
  Dawos
  Dawos
  Polecam oddałem do czyszczenia, wyczyściłem idealnie, wszystko działa, polecam
  Максим П.
  Максим П.
  PS4 śmiga jak nówka! Ciuchutko, szybciutko, elegancko. Chłopaki (i może tez dziewczyny) dali radę wzorowo! Polecam!
  Łukasz M.
  Łukasz M.
  Usługa wykonana rzetelnie i ekspresowo. Polecam
  Umberto
  Umberto
  Bardzo miła obsługa i exapresowy serwis. Polecam
  Mateusz S.
  Mateusz S.
  Jestem bardzo zadowolony z serwisu . Konsola przed serwisem sprawiała ze bardzo ciężko się grało a teraz śmiga jak ta lala
  Radek W.
  Radek W.
  Polecam serwis pełen profesjonalizm.Naprawa sprzętu ekspresowa nic nie można złego powiedziec
  Mts S.
  Mts S.
  Bardzo szybko i profesjonalnie. Konsola działa jak nowa. Miła obsługa, dobry kontakt. Polecam!
  Michał K
  Michał K
  MIŁA OBSŁUGA . SZYBKA NAPRAWA . DOBRA CENA
  Paulina C.
  Paulina C.
  Szybka, dobra, nietania ale gwarantuje świetną jakość
  Oskar H.
  Oskar H.
  Naprawa Xbox one all digital, wszystko śmiga jak trzeba do tego profesjonalna i miła obsługa klienta, krótki czas oczekiwania na sprzęt, ceny przestępne jak na te czasy, na pewno z następnym popsutym sprzętem wrócę i będę polecał znajomym, polecam z całego serca❤️ps: córka szczęśliwa 🙂
  Alexander89 B.
  Alexander89 B.
  Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, całkowite czyszczenie laptopa zajęło tylko 1 dzień :)
  Oskar M.
  Oskar M.
  Chłopaki robią robotę szybko i sprawnie . A najważniejsze cena jest na prawdę warta uwagi
  Patryk S.
  Patryk S.
  Jestem bardzo zadowolony. Oddałem laptop do wyczyszczenia, wymiany pasty i rozszerzenie RAM. Wszystko odbyło się sprawnie, uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania, sugestie i rady. Bardzo dziękuję Panowie!
  Umiłowany S.
  Umiłowany S.
  Polecam ten serwis. Szybka i konkretna usługa 🙂
  Dominika M.
  Dominika M.
  Najlepszy serwis komputerowy z jakim miałem do czynienia do tej pory . Szybka naprawa konsoli i rewelacyjna obsługa . Polecam
  Sebastian Duras Dj Wodzirej F.
  Sebastian Duras Dj Wodzirej F.
  Wysłałam konsolę do naprawy i nie żałuję. Szybka naprawa, dobry kontakt, przemiła obsługa i konsola działa jak nowa. Serwis konsol godny polecenia!
  Ewelina K.
  Ewelina K.
  Działa.
  ŁukaszM
  ŁukaszM
  Profesjonalna pomoc i obsługa. Miła atmosfera w czasie tłumaczenia problemów ze sprzętem. Polecam korzystanie z usług firmy Profixit.
  Maria Ż.
  Maria Ż.
  Bardzo Polecam!! Konsola Ps4 nagrzewala się i odrazu wyłączała. Jeden telefon wykonany, w ten sam dzień zawiozłem, specjalnie jechałem 60 km, i w ten sam dzień do odebrania 👍😁 Konsola chodzi jak nowa, już wczoraj była pierwsza nocka i Rewelacja 😁. Jak jest jakiś problem z konsola to tylko PROFIXIT!! W moim przypadku to warto nawet stracić godzinę na dojazd😂 Polecam
  Marcin P.
  Marcin P.
  Miła obsługa i dobrze wykonana robota, przyniosłem komputer i ps4 panowie bardzo szybko uwinęli się ze sprawą!
  PolskiNeQu
  PolskiNeQu
  Super
  Михайло Ч.
  Михайло Ч.
  Naprawa portu USB w Nintendo Switch OLED. Mega profesjonalizm i szybka naprawa! Polecamy i to bardzo.
  Grupa T.
  Grupa T.
  Serwis super Nintendo Swich usterka została zdiagnozowana i usunięta. Kontakt z serwisem na wysokim poziomie dla mnie bomba.
  Stefan B.
  Stefan B.
  Profesjonalna obsluga, szybko i sprawnie załatwiona sprawa 😀
  Lukasz W.
  Lukasz W.
  Szybko i sprawnie. Polecam
  marek K.
  marek K.
  Szybko i profesjonalnie naprawiona konsola PS4. Miła obsługa i stały kontakt. Polecam.
  Mariusz J.
  Mariusz J.
  Szybka naprawa tabletu-polecam wszystkim
  Mieczysław W.
  Mieczysław W.
  Serwis pierwsza klasa
  Marek K.
  Marek K.
  Szybko, przyjemnie, profesjonalnie :-) Polecam z czystym sumieniem!!!
  Karolina L.
  Karolina L.
  Szybko i sprawnie. Profesjonalne
  Daniel Z.
  Daniel Z.
  Super elegancko
  Krzysztof B.
  Krzysztof B.
  Bardzo serdecznie polecam 🙂. Świetni fachowcy. Szybko, sprawnie i bezproblemowo.
  Potężny G.
  Potężny G.
  Bardzo polecam. Wymiana baterii w laptopie poszła szybko i sprawnie. Obsługa bardzo miła, na pewno jak będzie potrzeba to skorzystam z usług ponownie
  Hania W.
  Hania W.
  Wszystko sprawnie działa
  Anastasia O.
  Anastasia O.
  Niesamowicie szybka naprawa, cena adekwatna do usługi, jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona i polecam. Najlepszy serwis
  Hanna H
  Hanna H
  Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Diagnoza i naprawa.
  Edyta H.
  Edyta H.
  Bardzo profesjonalna obsługa. Panowie doskonale poradzili sobie z migracja danych oraz konfiguracją nowego sprzętu. Serwis godny polecenia...więc polecam z czystym sumieniem
  Agnieszka W.
  Agnieszka W.
  Konsola PS4 szybka diagnoza i naprawa. Koszt adekwatny do usterki a przy odbiorze miła słodka niespodzianka. Poleca serwis.
  Rafał Kasperek (.
  Rafał Kasperek (.
  Świetny serwis jestem bardzo zadowolony 😊👍
  Marcin
  Marcin
  W moim Nintendo było uszkodzone gniazdo ładowania, w Profixit wszystko zostało naprawione, obsługa bardzo miła, a ja mogę cieszyć się graniem :)
  Nancy K.
  Nancy K.
  Profesjonaliści w każdym calu. Zalany laptop został reanimowany. Wielkie dzięki. Polecam wszystkim
  Katarzyna L.
  Katarzyna L.
  Mega fajne naprawili mi konsole i dali batona :)
  ignis Y.
  ignis Y.
  Profesjonalne podejście do problemu oraz szybka naprawa sprzetu.
  Dariusz P.
  Dariusz P.
  Naprawa szybka i sprawna. Miła i fachowa obsługa. Polecam.
  Andrzej P.
  Andrzej P.
  Szybko miła obsługa, polecam!!!
  Grzegorz K.
  Grzegorz K.
  js_loader

  JAK CHCESZ NAPRAWIĆ PADA PS4?

  Wybierz sposób, w jaki dostarczysz pada PS4 do naprawy. Pamiętaj, że naprawiamy wysyłkowo i lokalnie w Zielonej Górze: