SERWIS KONSOL

Szukam sprawdzonego serwisu konsol? Masz problem z konsolą PS, Xbox, Nintendo? Dobrze trafiłeś!

Serwis konsol PROFIXIT zaprasza!

Kosztorys naprawy jest bezpłatny.

Diagnoza uszkodzenia jest darmowa, gdy naprawiasz w naszym serwisie.

Prześlij lub przynieś nam swoją konsolę lub pad. Naprawimy je z przyjemnością.

SERWIS KONSOL - CO NAPRAWIAMY?

Naprawiamy wszystkie konsole oraz pady (kontrolery gry) Xbox, Playstation, Nintendo.Jeżeli twoja konsola nie działa prawidłowo, grzeje się, resetuje, zawiesza, traci łączność z padem albo wykazuje jeszcze jakaś inną usterkę to z całą pewnością możemy ją naprawić.

Zapytaj o naprawę konsoli lub pada!

68 419 01 02


Masz pytania? Wyślij wiadomość:

   

   

   

  Wybierz formę naprawy:

  Wybierz sposób, w jaki dostarczysz konsolę lub pad do naprawy. Pamiętaj, że serwisujemy wysyłkowo i lokalnie w Zielonej Górze:

  SERWIS KONSOL Xbox, PlayStation i Nintendo

  Naprawiamy uszkodzenia konsol Xbox, Playstation, Nintendo oraz padów (kontrolerów gry).

  SERWIS KONSOL XBOX

  Naprawa i serwis konsol Microsoft XBOX. Twoja konsola nie działa? Wystarczy przesłać lub przynieść. Zajmiemy się resztą!
  ikona-pad-obox_optimized

  Wymiana lasera w konsoli Xbox

  Wymieniamy laser w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.
  ikona-pad-obox_optimized

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Xbox

  SPA konsoli. Czyścimy i wymieniamy pasty termoprzewodzące i termopady w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  ikona-pad-obox_optimized

  Wymiana napędu Blu-Ray w konsoli Xbox

  Wymieniamy napęd Blu-ray w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu..
  ikona-pad-obox_optimized

  Naprawa padów (kontrolerów gry) Xbox

  Naprawiamy pady (kontrolery gry) w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  ikona-pad-obox_optimized

  Inne usterki konsoli Xbox

  Naprawiamy INNE (WSZYSTKIE) usterki w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.
  ikona-pad-obox_optimized

  Reballing układu BGA w konsoli Xbox

  Wykonujemy reballing układu BGA w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  Serwis konsoli Xbox - zleć naprawę

  Nie zastanawiaj się dłużej! Przenieś lub prześlij nam swoją konsolę a my zajmiemy się resztą.

  Serwis konsol Playstation

  Naprawa i serwis konsol Sony PlayStation. Twoja konsola nie działa? Wystarczy przesłać lub przynieść. Zajmiemy się resztą!

  Wymiana lasera w konsoli Playstation

  Wymiana lasera w konsoli Playstation może być konieczna, gdy konsola nie czyta płyt DVD ani Blu-Ray lub gdy podczas odpalania konsoli słyszymy dziwny dźwięk. Wymiana lasera eliminuje pojawianie się różnych błędów. Wymianą lasera usuwany błędy: w PS4 CE-30005-8 lub CE-32921-7, PS3 błąd 80010516 lub 80010514.Laser wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3, PS2.

  Naprawa napędu Blu-ray w konsoli Playstation

  Wymiana napędu Blu-ray jest konieczna, gdy konsola nie przyjmuje płyty lub nie ma reakcji na naciśnięty guzik eject. Napęd blu-ray wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3.

  Wymiana portu lub układu HDMI w konsoli Playstation

  Wymiana portu lub układu HDMI jest niezbędna, gdy obraz nie wyświetla się stabilnie, pojawia się i znika. Obraz może nie wyświetlać się wcale. Wymiana HDMI w konsoli jest konieczna, gdy port został uszkodzony mechanicznie.Port HDMI lub układ HDMI wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3.

  Naprawa zasilania w konsoli Playstation

  Naprawa zasilania przywraca sprawność konsoli, gdy ta wyłącza się zaraz po włączeniu, Włącznik nie działa. Dioda może zaświecić się na niebiesko (BLoD - Blue Light of Death). Konsola z uszkodzoną sekcją zasilania może wyłączać się podczas gry, mogą na niej gasnąć wzystkie kontrolki. Kontrolka power nie będzie się świecić.Naprawiamy zasilanie w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3, PS2.

  Błąd aktualizacji w konsoli Playstation

  Naprawiamy błędy aktualizacji w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro: CE-30774-1 oraz błędy systemu które monitowane są podczas uruchomienia systemu: CE-36329-3.W konsolach Playstation PS3 aktualizacja zatrzymuje się na 99% i zapętla się po restarcie, czyli zaczyna się od nowa. Podczas aktualizacji Sony PS3 pojawiają się błędy 8002F147, 8002F997.

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Playstation

  Czyszczenie konsoli Playstation to zabieg, który przedłuża jej żywotność. Jakie są oznaki zabrudzonej konsoli? To przede wszystkim głośna praca wentylatora, który często wchodzi na wysokie obroty. Konsola będzie gorąca, może wyłączać się podczas grania. Czyścimy konsolę z zanieczyszczeń, wymieniamy pasty i termopady na pamięci RAM.Czyszczenie i wymianę past termoprzewodzących i termopadów robimy w konsolach Sony PS 4 (PS4, PS4 Slim, PS4 Pro), PS3, PS2.

  Naprawa padów (kontrolerów gry) do konsol Sony Playstation

  Naprawiamy wszystkie usterki padów (kontrolerów gry) do konsol Sony Playstation. Wymieniamy – silniczki, analogi, grzybki, baterie, triggery, bumpery, przyciski i elementy obudowy. Naprawiamy wyrwane kable.Naprawiamy pady do wszystkich modeli konsol Sony Playstation PS.

  Inne usterki konsol Sony Playstation

  Jeżeli z twoja konsolą Playstation dzieją się inne niepokojące rzeczy zapraszamy do nas. Znajdziemy rozwiązanie i naprawimy twoją konsolę Sony Playstation.

  Błąd systemu w konsoli Playstation

  Naprawiamy błędy systemowe w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro: CE-34878-0, CE-34452-8, CE-36329-3.

  Wymiana obudowy konsoli Playstation

  Wymieniamy elementy obudowy w konsolach Sony Playstation. Elementy obudowy mogą być nowe lub używane.

  Serwis konsol Playstation - zleć naprawę

  Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś nam swoją konsolę a my zajmiemy się resztą.

  Serwis konsol Nintendo switch

  Naprawa i serwis konsol Nintendo Switch. Twoja konsola Nintendo nie działa? Przynieś ją lub prześlij do nas. Zajmiemy się resztą!

  Naprawa gniazda ładowania w konsoli Nintendo

  Wymiana baterii w konsoli Nintendo

  Wymiana wyświetlacza w konsoli Nintendo


  Naprawa kontrolera joy-cone Nintendo

  Naprawiamy kontrolery gry joy-cone Nintendo. Jakie są oznaki uszkodzonego kontrolera? Mogą to być pływające gałki analogów czy brak łączności bezprzewodowej.

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Nintendo


  Wymiana obudowy konsoli Nintendo

  Naprawa płyty głównej w konsoli Nintendo

  Serwis konsol Nintendo - zleć naprawę

  Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś konsolę Nintendo a my zajmiemy się resztą.

  SERWIS padów Xbox, Playstation, Nintendo

  W serwisie PROFIXIT naprawiamy pady (kontrolery gry) do konsol Microsoft Xbox, Sony Playstation oraz Nintendo:

  Naprawa silniczków w padzie

  Naprawa wibracji pada

  Naprawa wyrwanego kabla w padzie

  Naprawa zasilania silniczka w padzie


  Naprawa analogów w padzie

  Naprawa baterii pada

  Naprawa gniazda ładowania pada

  Naprawa przycisków pada

  Wymiana obudowy pada

  Naprawa łączenia pada z konsolą

  Naprawa triggerów w padzie

  Naprawa bumperów w padzie

  Serwis padów - zleć naprawę

  Nie zastanawiaj się dłużej! Prześlij lub przynieś nam pad (kontroler gry) a my zajmiemy się resztą.

  SERWIS KONSOL - OPINIE

  Wciąż niezdecydowany, żeby naprawić konsolę lub pad w PROFIXIT?

  Naprawiamy konsole i pady od wielu lat, skutecznie i niedrogo. Przez czas naszej działalności wypracowaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej. Zobacz, co o naszej pracy piszą nasi klienci. Wyślij nam konsolę lub kontroler gry do naprawy jeszcze dziś.
  4.9
  Na podstawie 231 recenzji
  Jak na typowego grasza w PESa.. gałka analogowa wymagała ratunku.. Chłopaki z Profixit-a staneli na wysokosci zadania i moglem wrócic szybciej do.strzelania bramek,godnych Roberta L. hahah :D DZIEKUJE. Pad działa jak nowy! A co do wafelka... dziewczyna dziekuje - a ja mam spokoj :D i moge w ramach tej slodkosci grac godzinami,bez zbednego.marudzenia - 2 pieczenie na 1 ogniu hahha ;)DZIEKUJE STOKROTNIE ;)
  Łukasz Zbigniew K.
  Łukasz Zbigniew K.
  Skuteczna oraz szybka naprawa kontrolera od Xboxa One. Polecam!
  Jakub W.
  Jakub W.
  Super serwis, naprawa tania i błyskawiczna, fachowcy najlepsi w ZG, szkoleni chyba w NASA. Za dobrzy do SpaceX. Trzymać ich w ZG! Zostaję ich stałym klientem!
  MrFIIIP
  MrFIIIP
  Sympatycznie:)
  Marek F.
  Marek F.
  Bardzo przyjemna i konkretna komunikacja, naprawa laptopa błyskawiczna. Po oddaniu urządzenia w ręce panów serwisantów następnego dnia miałam diagnozę i wycenę wszystkiego, co było do zrobienia. Bardzo wdzięczna jestem za możliwość zostawienia urządzenia w serwisie na kilka dni, zanim zdecydowałam się na naprawę. Zanim cokolwiek zostało zrobione, panowie upewnili się, że cena części etc. nie zmieniła się i wycena jest aktualna. W ciągu bodajże 2 dni roboczych laptop był naprawiony i wyczyszczony, działa bez zarzutu. Ceny według mnie uczciwe i przystępne, na moim rachunku widniała niemała kwota ze względu na duży koszt potrzebnych części do mojego modelu urządzenia, jednak cena za "robociznę" i czyszczenie jak najbardziej na miejscu. Poza tym, słodki upominek trochę osłodził ten wydatek :) Pozdrawiam i dziękuje za przyjazną i błyskawiczną usługę
  julia A.
  julia A.
  Wszystko super profesjonalnie i na czas. Jeśli będę miał coś znów do naprawy napewno zaniosę do nich. Polecam
  Michał Z.
  Michał Z.
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta.Miła i kompetentna obsługa.Serdecznie polecam
  Jolanta L.
  Jolanta L.
  Szybko i zgrabnie, jestem bardzo zadowolony.
  Paweł Z.
  Paweł Z.
  Konkretnie, nie za długo. Cena myślę, że uczciwa. Polecam.
  Krzysztof S.
  Krzysztof S.
  Bardzo fajni panowie dziękuję za naprawę Ps4
  xbartek.oficciall P.
  xbartek.oficciall P.
  Bardzo zadowolona. Wszystkie dane odzyskane i dobra cena za naprawę laptopa. Bardzo polecam ☺️
  Anna S.
  Anna S.
  polecam ! ; szybko, tanio, jakościowo!
  Sergio C.
  Sergio C.
  100% profesjonalizmu, kompleksowa oferta (naprawiłem komputery, korzystalem z obsługi i konsultacji i zamówiłem przez nich serwer) i najważniejsze dla mnie - ludzkie podejście do klienta na wysokim poziomie. Mógłbym słodzić dużo więcej
  Adam T.
  Adam T.
  Profesjonalna wymiana baterii i wyświetlacza w telefonie. Szybko i w rozsądnej cenie. Polecam w 100%
  Sebastian K.
  Sebastian K.
  Polecam 👍najlepszy serwis w ZG. Ludzie z pasją i zaangażowaniem w naprawę sprzętu. Uratowali moją martwą stację roboczą Dell 17". Komputer pracuje jak nowy. Jeszcze raz dziękuję.
  Maciej S.
  Maciej S.
  Polecam! Szybka i profesjonalna obsługa. Przemiły kontakt. Ceny nie zabiją ;)Pozdrawiam
  Emm P.
  Emm P.
  Najlepszy serwis komputerowy. Mocno polecam.
  Wojciech L.
  Wojciech L.
  Bardzo, bardzo polecam!!! Naprawa błyskawiczna, kontakt na najwyższym poziomie. I... bardzo dziękuję za słodką niespodziankę ☺️
  Patsy R.
  Patsy R.
  Dziękuję za naprawę mojego iPada i "coś słodkiego".Pełen profesjonalizm firmy. Szybka naprawa urządzenia, cena usługi przystępna. Uprzejmy i konkretny kontakt telefoniczny.Serdecznie polecam.
  Liliana H.
  Liliana H.
  Naprawa ekranu laptopa oraz wymiana baterii przebiegła szybko. Miła obsługa.Brakujące części zostały zamówione. Polecam i warto im zaufać oddając swój sprzęt
  Krzysztof Ś.
  Krzysztof Ś.
  Zaoferowano mi satysfakcjonującą, dużo tańszą opcję, bez potrzeby zamawiania drogich części. Profesjonalna, ekspresowa i przemiła obsługa! Dziękuję i serdecznie polecam.
  Gabriela M.
  Gabriela M.
  Najlepszy serwis!Profesjonalna obsługa. Perfekcyjna naprawa. Szybka realizacja.Polecam
  k4kacper
  k4kacper
  Bardzo dobra obsługa, szybka realizacja, niska cena, profesjonalne wykonanie i dają promocyjne Prince polo. Bardzo polecam
  Johny R.
  Johny R.
  Polecam! Konsola PS4 Pro. Wyczyszczona i doprowadzona do porządku w zaledwie kilka godzin. Wcześniej chodziła jak odkurzacz, a teraz cichutko. Pozdrawiam i polecam. Fachowa i miła obsługa :)
  Karol K.
  Karol K.
  skuteczne naprawienie zalanego sprzętu dla którego myślałam, że już nie będzie nadziei. do tego bardzo przyjemna i przede wszystkim transparentna obługa! serdecznie polecam i na pewno zgłoszę się jeśli wpadnę w kolejne tarapaty :)
  domirine m
  domirine m
  Pełen profesjonalizm! Bardzo życzliwi i pomocni, najlepsi. Serdecznie Polecam!
  Katarzyna O.
  Katarzyna O.
  Szybko ,profesjonalnie,cena ok .dobry kontakt telefoniczny z firma ,bardzo miła ekipa .dwa pady 5 dni z wysyłką jak dla mnie rewelka -polecam wszystkim
  Tomek J.
  Tomek J.
  Bardzo szybka i profesjonalna obsługa! Szybko znaleziono problem i naprawiono go za przystępną cenę. Polecam bardzo!
  Katalein
  Katalein
  Mirosław.Bardzo dziękujemy za naprawę tableta " Huawei". Choć uszkodzenie było poważne i nie rokowało nadziei na naprawę, to w tym serwisie dokonano tejże naprawy i uznaję naprawę za bardzo dobrą. Jestem bardzo wdzięczny i polecam korzystanie z fachowej, szybkiej obsługi w tym serwisie.
  Teresa P.
  Teresa P.
  Szybka naprawa, dobra cena. Profesjonalna obsługa. Polecam
  artur M.
  artur M.
  Polecam przede wszystkim za bardzo przyjazne nastawienie do klienta i poszukiwanie rozwiązania problemu ze sprzętem "do upadłego", z wyraźnym zaangażowaniem.
  Dawid L.
  Dawid L.
  Serdecznie polecam. W moim laptopie zepsuło się gniazdo ładowania. Panowie naprawili to w trzy dni robocze. Dziękuję!!
  Tomasz T.
  Tomasz T.
  Wszystko super
  Seb V.
  Seb V.
  Super obsługa, szybko poradzili sobie z problemem i jeszcze dali gratisa :) Cena za usługę dobrze wyważona, szczerze to lepiej niż myślałem. Korzystałem też z innych serwisów i delikatnie mówiąc, szkoda czasu. Polecam ten serwis i napewno wrócę jak będę miał jakiś problem. Naprawiałem lenovo y50-70 (problem z włączaniem). Pozdrawiam
  Łukasz
  Łukasz
  Świetny serwis. Przemiła obsługa, szybka diagnostyka, błyskawiczna naprawa i uczciwy koszt naprawy. Polecam każdemu!
  Mateusz K.
  Mateusz K.
  Polecam firma mega profesjonalna naprawa zrobiona bardzo szybko każdy kto ma problem z sprzętem polecam my naprawialismy ps4 i w końcu nic nie huczy i nie wyje jak odkurzacz🤣 Dzieci zadowolone napewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług kontakt z firmą rewelacja Polecam z czystym sumieniem oby więcej było takich fachowców 😁🙂
  Magdalena K.
  Magdalena K.
  Jestem zadowolona z wykonanej usługi. Polecam
  Agnieszka D.
  Agnieszka D.
  Skutecznie uratowano konsole skatowaną przez moje dzieciaki.
  Pablo P.
  Pablo P.
  Profesjonalna pomoc z naprawą laptopa. Bardzo przyjazna obsługa. Uczciwa wycena.
  Jan S.
  Jan S.
  Ekspresowa naprawa. Sympatyczni panowie. Pomocni. W stu procentach polecam.
  Barbara O.
  Barbara O.
  Bardzo dobre podejście do klienta polecam i pozdrawiam.
  Rafal S.
  Rafal S.
  Super Express polecam
  Klaudia C.
  Klaudia C.
  do profixit zaniosłam x-boxa. Wszystko, sprawnie, szybko, naprawione.
  Dorota M.
  Dorota M.
  Profesjonaliście, polecam.
  Wojciech D.
  Wojciech D.
  Z Profixit współpracujemy już od dawna. Zapewniają nam serwis komputerów na najwyższym poziomie. Współpraca jest profesjonalna, a serwis działa bardzo sprawnie. Gorąco polecam!
  Wojciech J.
  Wojciech J.
  Bardzo miła i fachowa obsługa . Sprawdzenie i modernizacja komputera szybka i sprawna .Polecam
  Marek K.
  Marek K.
  Z narzeczonym do tego serwisu oddaliśmy xboxa. Naprawa przebiegła pomyślnie. Konsola działa bez żadnego problemu. Jesteśmy mega zadowoleni z wykonanej usługi i na pewno skorzystamy przy okazji problemów z innymi sprzętami.
  Tori K.
  Tori K.
  Wysoka kultura osobista właściciela firmy i profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie polecam
  Marta P.
  Marta P.
  Super firma polecam. Szybka naprawa. Panowie przemili i konkretni. POLECAM.
  Ewelina S.
  Ewelina S.
  Super serwis, chlopaki widac ze sie znaja na rzeczy, bez kolejek, na drugi dzien juz laptop zrobiony, aha i taniej niz u konkurencji w centrum ;)
  ICEMAN
  ICEMAN
  Miła obsługa oraz bardzo dobra naprawa sprzetu elektronicznego.
  MaksOOO
  MaksOOO
  Bardzo pozytywna reakcją. Podczas kiedy w innych miejscach nawet nie sprawdzili i od razu odmowili pomocy, to panowie powiedzieli że spróbują i udało się. Dziękuję
  Teresa T.
  Teresa T.
  Szybko, sprawnie, z życzliwą obsługą. Polecam!
  Adam F.
  Adam F.
  Panika, bo laptop nie działał, wszyscy wokół przepowiadali najgorsze scenariusze. Zaniosłam laptop do serwisu i zlokalizowali usterkę. Dodatkowo cena nie była taka by zwalić z nóg. Mogę szczerze polecić tą firmę.
  Daria P.
  Daria P.
  Fachowcy, specjaliści i profesjonalności. Do tego bardzo życzliwi. W moim przypadku diagnoza trwała 5 min! Rozwiązanie problemu jeszcze szybciej. Podziękowania, za to, że pomimo dużej ilości pracy uratowali mojego laptopa.
  Paulina W.
  Paulina W.
  Rewelacja!!!
  Leszek
  Leszek
  Jestem bardzo zadowolona z usług, panowie bardzo szybko i sprawnie zajęli się moim zgłoszeniem. Zdecydowanie polecam!
  Magda R.
  Magda R.
  Rewelacja szybko i profesjonalnie
  Marek R
  Marek R
  Naprawili port ładowania tabletu, którego nie potrafili zrobić w innym serwisie. Cena też dobra. Polecam!
  Jurek R
  Jurek R
  Polecam. Bardzo profesjonalna obsługa, szybka naprawa.
  Ernest S.
  Ernest S.
  Bardzo mili panowie naprawili i wyczyścili mi laptopa pierwsza klasa serdecznie polecam ten serwis ^_^
  NECRO V.
  NECRO V.
  Gorąco polecam. Super serwis komputerowy, szybko zdiagnozowano usterkę, uczciwe podejście. Ceny dostępne i bardzo miła obsługa. Polecam!!!
  Małgorzata W.
  Małgorzata W.
  Legancko robio
  michal K.
  michal K.
  Szybka i profesjonalna naprawa w dobrej cenie. Polecam.
  Sławek Z.
  Sławek Z.
  W 7 letnim laptopie wymieniana była matryca, klawiatura plus czyszczenie wnętrza. Calość 880zł. Czy to dużo czy mało - nie wiem nie znam się. Najważniejsze, że sprzęt działa jak nowy. Miła i fachowa obsługa, naprawa na czas. Ogólnie polecam.
  Michael2672
  Michael2672
  Pierwszy raz skorzystałem z tzw czyszczenia fizycznego konsoli PS4.Bardzo polecam taki zabieg w tej firmie.Operacja przebiegła ekspresowo a konsola chodzi bezszelestnie.Jak nowa! Na pewno jeszcze skorzystam z usług.
  Piotr W.
  Piotr W.
  Laptop przestał działać po małym wypadku (zalany słodką herbatą z dodatkiem cytryny). Po 3 dniach był gotowy do odbioru. Przemili Panowie pracujący w serwisie, jeszcze raz dziękuję za naprawienie laptopa. Szczerze polecam.
  TheNotMage
  TheNotMage
  Bardzo polecam! Profesjonalna i miła obsługa ;) Pan prawie od ręki wymienił mi "analoga" w padzie do Xbox'a (za przyzwoitą cenę). Pad działa bez zarzutu.
  Krzysztof M
  Krzysztof M
  Wymieniona obudowa w padzie i jeszcze naprawione przyciski, które nie zawsze się stykały. Polecam.
  Wojciech M.
  Wojciech M.
  Również polecam. Laptop odzyskał swoją sprawność po problemach z biosem. Panowie znają się na swojej pracy. Czas realizacji i cena na zadawalającym poziomie.👍👍👍
  arek M.
  arek M.
  Polecam , fachowa obsługa i pełen profesjonalizm.
  Michał W.
  Michał W.
  Zalałem Laptopa Sokiem 1,5L. Udało się go naprawić :)
  Aki
  Aki
  Szybko i w pełni komunikatywnie. Jak tylko coś się skiepści ze sprzętem (odpukać) to na pewno wrócę. Pozdrawiam wszystkich pracowników.
  Tomasz M.
  Tomasz M.
  Naprawa płyty głównej w laptopie szybsza niż myślałem. Koszt naprawy ok. Kontakt z serwisem ok. Obsługa kurierska paczki ok. Polecam.
  Karolina M.
  Karolina M.
  Polecam. Profesjonalny serwis.
  Adrian Z.
  Adrian Z.
  Usterka w laptopie została naprawiona. Cena za usługe również w porządku. Na pewno wrócę w razie problemów.
  Paweł D.
  Paweł D.
  Usługa wykonana profesjonalnie. Na każdym etapie odpowiednia komunikacja z klientem i fachowa porada. Jak najbardziej polecam .
  Agnieszka T.
  Agnieszka T.
  Bardzo szybki czas naprawy komputera :)
  Karol J.
  Karol J.
  Żałuje, że wcześniej nie słyszałam o Incomtech :) Oddałam laptopa po zalaniu, wymieniono mi całą klawiaturę w naprawdę dobrej cenie. W poprzednim serwisie stwierdzono, że oprócz czyszczenia nic więcej nie da się zrobić. Szczerze polecam :)
  Dorota G.
  Dorota G.
  Życzyłbym sobie aby każda firma działała tak jak Incomtech, szybkość, fachowość oraz jakość naprawy to główne cechy tego miejsca. W kryzysowej sytuacji udało się nawet usprawnić laptopa na poczekaniu!POLECAM Z CAŁEGO SERCA!
  Sebastian S.
  Sebastian S.
  Polecam świetna obsługa, właściwa diagnoza i profesjonalna naprawa.
  Roman C.
  Roman C.
  naprawa Ipada wzorowa, polecam !
  aarek O.
  aarek O.
  Bardzo dobry serwis. Profesjonalna obsługa. Padł mi laptop. Nie było problemu z naprawą. Serwisant poinformował mnie że jeszcze tego samego dnia będę mógł go odebrać.Jestem z naprawy oraz szybkości usługi bardzo zadowolony. Dziękuję i polecam
  zbigniew M
  zbigniew M
  Miła obsługa, szybka realizacja zlecenia, wszystko działa... serdecznie polecam!
  Kinga S.
  Kinga S.
  Szybka naprawa laptopa. Uprzejmie podejście do mnie. Cena OK. Warto naprawiać u nich.
  Katarzyna B.
  Katarzyna B.
  Naprawa laptopa od ręki, nie zdążyłem wyjść z budynku a laptop zaczął działać. Pełna profeska, mam nadzieję że nie wrócę, ale gdyby zaistniała potrzeba to będzie to mój pierwszy kierunek. Polecam gorąco.
  Mateusz N.
  Mateusz N.
  Dobra firma, polecam bardzo
  Maciej B.
  Maciej B.
  js_loader

  Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cie pytanie?

  Służymy pomocą.

  SERWIS KONSOL - JAK POWSTAŁ?

  Miłość do gier siedziała w nas od zawsze. Każda osoba w PROFIXIT ma swoją ulubioną fabułę, ulubiona postać i oczywiście ulubiona grę. Stąd też włączenie do oferty usług naprawy konsol i kontrolerów gry to była tylko kwestia czasu i na prawdę mała formalność.Trzeba powiedzieć to wprost: KOCHAMY GRAĆ, więc robimy wszystko, aby jak najszybciej umożliwić Ci wbijanie na kolejny level naprawiając zepsutą konsolę lub kontroler gry.

  Skąd się wziął serwis PROFIXIT?

  Serwis PROFIXIT to marka, której właścicielem jest firma incomtech usługi informatyczne dla firm. Przez wiele lat konsole, laptopy i telefony naprawialiśmy w stacjonarnym serwisie w Zielonej Górze pod szyldem serwis komputerowy incomtech. Później uruchomiliśmy partnerską sieć Punktów Odbioru. Teraz oferujemy także możliwość naprawy wysyłkowej kurierem lub paczkomatem.

  Nasi klienci doceniają nasze podejście do napraw sprzętu, szybkość realizacji zleceń i uczciwe ceny. Pracujemy skrupulatnie i precyzyjnie. Być może dlatego, że na prawdę lubimy naszą pracę?

  Dlaczego warto powierzyć właśnie nam naprawę konsoli lub kontrolera gry?

  Pierwszym argumentem jest fakt, że robimy to dobrze. Drugą kwestią jest elastyczność zarówno przy sposobie dostarczenia sprzętu do naszego serwisu (osobiście, paczkomatem, kurierem, Punktem Odbioru) oraz ceny za naprawy. Są po prostu uczciwe.

  Nie możesz znaleźć serwisu, który zechce naprawić Twoją konsolę? W Twoim mieście nie ma rzetelnego serwisu, któremu powierzysz swój cenny sprzęt? Odpowiedz jest jedna: napraw konsolę w PROFIXIT. Wybierz metodę dostarczenia sprzętu, która Ci najbardziej odpowiada. Dostarcz nam swoją konsolę lub pad a my naprawimy je z największą starannością.


  W serwisie PROFIXIT naprawiamy usterki konsol i padów. Pomożemy także wtedy, gdy usterka jest złożona i wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także sprzętu. Wyślij do nas swoją konsolę lub pad, gdy ulegną awarii lub uszkodzeniu. Pamiętaj o nas, gdy konsola przegrzewa się lub gdy nie chce się w ogóle włączyć. Naprawimy Twój sprzęt, gdy uszkodzone są porty ładowania, uszkodzeniu uległo są gniazdo HDMI oraz gdy podczas gry uszkodził się wyświetlacz.

  Naprawimy Twojego pada jeśli kontroler gry nie wibruje lub ma uszkodzone gałki analogów. Naprawimy kontroler gry, jeśli gałki analogów driftują, pad nie łąduje się lub ma uszkodzone gumki. Wymieniamy uszkodzone obudowy kontrolerów gry,  pomagamy gdy pad nie chce łączyć się z konsolą.
  Wyślij do nas zepsute urządzenie a w ciągu kilku dni odbierzesz naprawiony sprzęt gotowy do gry! Prościej się już nie da!
  Nie wysyłaj sprzętu do przypadkowych serwisów - wyślij je do serwisu PROFIXIT!

  SERWIS KONSOL - NASZA SPECJALIZACJA

  Jak to dobrze, że PROFIXIT naprawia konsole i pady. Specjalizujemy się w naprawie i serwisowaniu konsol i padów (kontrolerów gry): Sony Playstation, Microsoft Xbox i Nintedo. Jeśli Twoja konsola do gier lub pad, uległy uszkodzeniu, nie działają prawodawca lub po prostu przestały działać - oferujemy Ci wygodna naprawę w uczciwej cenie. Naprawimy Twój sprzęt do gier i odzyskasz możliwość doskonałej rozrywki!

  Jak dostarczysz swoją konsolę lub pad do naprawy?

  Wybierz sposób, w jaki dostarczysz konsolę lub pad do naprawy: