parallax background

Serwis konsol i padów

Naprawa konsol i padów Playstation, Xbox, Nintendo:

 • dla weekendowych graczy
 • dla zawodowych gamerów

SERWIS KONSOL

Szukam sprawdzonego serwisu konsol? Masz problem z konsolą PS, Xbox, Nintendo? Dobrze trafiłeś!

Serwis konsol PROFIXIT zaprasza!

Kosztorys naprawy jest bezpłatny.

Diagnoza uszkodzenia jest darmowa, gdy naprawiasz w naszym serwisie.

Prześlij lub przynieś nam swoją konsolę lub pad. Naprawimy je z przyjemnością.

SERWIS KONSOL - CO NAPRAWIAMY?

Naprawiamy wszystkie konsole oraz pady (kontrolery gry) Xbox, Playstation, Nintendo.Jeżeli twoja konsola nie działa prawidłowo, grzeje się, resetuje, zawiesza, traci łączność z padem albo wykazuje jeszcze jakaś inną usterkę to z całą pewnością możemy ją naprawić.

Zapytaj o naprawę konsoli lub pada!

68 419 01 02


Masz pytania? Wyślij wiadomość:

   

   

   

  SERWIS KONSOL Xbox, PlayStation i Nintendo

  Naprawiamy uszkodzenia konsol Xbox, Playstation, Nintendo oraz padów (kontrolerów gry).

  SERWIS KONSOL XBOX

  Naprawa i serwis konsol Microsoft XBOX. Twoja konsola nie działa? Wystarczy przesłać lub przynieść. Zajmiemy się resztą!
  ikona-pad-obox_optimized

  Wymiana lasera w konsoli Xbox

  Wymieniamy laser w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.
  ikona-pad-obox_optimized

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Xbox

  SPA konsoli. Czyścimy i wymieniamy pasty termoprzewodzące i termopady w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  ikona-pad-obox_optimized

  Wymiana napędu Blu-Ray w konsoli Xbox

  Wymieniamy napęd Blu-ray w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu..
  ikona-pad-obox_optimized

  Naprawa padów (kontrolerów gry) Xbox

  Naprawiamy pady (kontrolery gry) w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  ikona-pad-obox_optimized

  Inne usterki konsoli Xbox

  Naprawiamy INNE (WSZYSTKIE) usterki w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.
  ikona-pad-obox_optimized

  Reballing układu BGA w konsoli Xbox

  Wykonujemy reballing układu BGA w konsolach Microsoft Xbox One, One S, One M, 360, One Series 5. Czytaj więcej o usłudze na stronie Serwis konsol Xbox dostępnej w menu.

  Serwis konsol Playstation

  Naprawa i serwis konsol Sony PlayStation. Twoja konsola nie działa? Wystarczy przesłać lub przynieść. Zajmiemy się resztą!

  Naprawa napędu Blu-ray w konsoli Playstation

  Wymiana napędu Blu-ray jest konieczna, gdy konsola nie przyjmuje płyty lub nie ma reakcji na naciśnięty guzik eject. Napęd blu-ray wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3.

  Wymiana lasera w konsoli Playstation

  Wymiana lasera w konsoli Playstation może być konieczna, gdy konsola nie czyta płyt DVD ani Blu-Ray lub gdy podczas odpalania konsoli słyszymy dziwny dźwięk. Wymiana lasera eliminuje pojawianie się różnych błędów. Wymianą lasera usuwany błędy: w PS4 CE-30005-8 lub CE-32921-7, PS3 błąd 80010516 lub 80010514.Laser wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3, PS2.

  Wymiana portu lub układu HDMI w konsoli Playstation

  Wymiana portu lub układu HDMI jest niezbędna, gdy obraz nie wyświetla się stabilnie, pojawia się i znika. Obraz może nie wyświetlać się wcale. Wymiana HDMI w konsoli jest konieczna, gdy port został uszkodzony mechanicznie.Port HDMI lub układ HDMI wymieniamy w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3.

  Naprawa zasilania w konsoli Playstation

  Naprawa zasilania przywraca sprawność konsoli, gdy ta wyłącza się zaraz po włączeniu, Włącznik nie działa. Dioda może zaświecić się na niebiesko (BLoD - Blue Light of Death). Konsola z uszkodzoną sekcją zasilania może wyłączać się podczas gry, mogą na niej gasnąć wzystkie kontrolki. Kontrolka power nie będzie się świecić.Naprawiamy zasilanie w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, PS3, PS2.

  Błąd aktualizacji w konsoli Playstation

  Naprawiamy błędy aktualizacji w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro: CE-30774-1 oraz błędy systemu które monitowane są podczas uruchomienia systemu: CE-36329-3.W konsolach Playstation PS3 aktualizacja zatrzymuje się na 99% i zapętla się po restarcie, czyli zaczyna się od nowa. Podczas aktualizacji Sony PS3 pojawiają się błędy 8002F147, 8002F997.

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Playstation

  Czyszczenie konsoli Playstation to zabieg, który przedłuża jej żywotność. Jakie są oznaki zabrudzonej konsoli? To przede wszystkim głośna praca wentylatora, który często wchodzi na wysokie obroty. Konsola będzie gorąca, może wyłączać się podczas grania. Czyścimy konsolę z zanieczyszczeń, wymieniamy pasty i termopady na pamięci RAM.Czyszczenie i wymianę past termoprzewodzących i termopadów robimy w konsolach Sony PS 4 (PS4, PS4 Slim, PS4 Pro), PS3, PS2.

  Naprawa padów (kontrolerów gry) do konsol Sony Playstation

  Naprawiamy wszystkie usterki padów (kontrolerów gry) do konsol Sony Playstation. Wymieniamy – silniczki, analogi, grzybki, baterie, triggery, bumpery, przyciski i elementy obudowy. Naprawiamy wyrwane kable.Naprawiamy pady do wszystkich modeli konsol Sony Playstation PS.

  Inne usterki konsol Sony Playstation

  Jeżeli z twoja konsolą Playstation dzieją się inne niepokojące rzeczy zapraszamy do nas. Znajdziemy rozwiązanie i naprawimy twoją konsolę Sony Playstation.

  Błąd systemu w konsoli Playstation

  Naprawiamy błędy systemowe w konsolach Sony Playstation PS4, PS4 Slim, PS4 Pro: CE-34878-0, CE-34452-8, CE-36329-3.

  Wymiana obudowy konsoli Playstation

  Wymieniamy elementy obudowy w konsolach Sony Playstation. Elementy obudowy mogą być nowe lub używane.

  Serwis konsol Nintendo switch

  Naprawa i serwis konsol Nintendo Switch. Twoja konsola Nintendo nie działa? Przynieś ją lub prześlij do nas. Zajmiemy się resztą!

  Naprawa gniazda ładowania w konsoli Nintendo

  Naprawa gniazda ładowania w konsoli Nintendo to usługa, którą oferujemy w naszym serwisie konsol. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i wiedzy technicznej, zapewniamy pełne zadowolenie z wykonanej naprawy.

  Wymiana wyświetlacza w konsoli Nintendo

  Wymiana wyświetlacza w konsoli Nintendo to częsty problem, z którym mogą spotkać się gracze. Nasz serwis konsol oferuje szybką i specjalistyczną usługę wymiany wyświetlacza. Nasz doświadczony zespół techników używając specjalistycznego sprzętu sprawnie wymieni uszkodzony wyświetlacz.

  Naprawa kontrolera joy-cone Nintendo

  Naprawiamy kontrolery gry joy-cone Nintendo. Jakie są oznaki uszkodzonego kontrolera? Mogą to być pływające gałki analogów czy brak łączności bezprzewodowej.

  Czyszczenie i wymiana past termoprzewodzących w konsoli Nintendo


  Wymiana obudowy konsoli Nintendo

  Wymiana baterii w konsoli Nintendo

  Naprawa płyty głównej w konsoli Nintendo

  SERWIS padów Xbox, Playstation, Nintendo

  W serwisie PROFIXIT naprawiamy pady (kontrolery gry) do konsol Microsoft Xbox, Sony Playstation oraz Nintendo:

  Naprawa silniczków w padzie

  Naprawa wibracji pada

  Naprawa wyrwanego kabla w padzie

  Naprawa zasilania silniczka w padzie


  Naprawa analogów w padzie

  Naprawa baterii pada

  Naprawa gniazda ładowania pada

  Naprawa przycisków pada

  Wymiana obudowy pada

  Naprawa łączenia pada z konsolą

  Naprawa triggerów w padzie

  Naprawa bumperów w padzie

  SERWIS KONSOL - OPINIE

  Wciąż niezdecydowany, żeby naprawić konsolę lub pad w PROFIXIT?

  Naprawiamy konsole i pady od wielu lat, skutecznie i niedrogo. Przez czas naszej działalności wypracowaliśmy opinię firmy solidnej i rzetelnej. Zobacz, co o naszej pracy piszą nasi klienci. Wyślij nam konsolę lub kontroler gry do naprawy jeszcze dziś.
  4.8
  Na podstawie 450 recenzji
  Szybka i profesjonalna naprawa, polecam!
  Wojciech K.
  Wojciech K.
  Szybka i fachowa pomoc. Zdiagnozowali uczciwie. Dobrze zostałem poinformowany i ogólnie super. Naprawa konsoli nintendo switch.
  Tomasz M. M.
  Tomasz M. M.
  SERWIS NA NAJWYZSZYM POZIOMIE. SZYBKO I SPRAWNIE. BARDZO MIŁA OBSUGA, PRZEZ PANIĄ PRZYJMUJĄCA SPRZĘT DO NAPRAWY. GORĄCO POLECAM
  Wojciech S.
  Wojciech S.
  Jestem bardzo zadowolona.Profesjonalne i serdeczne podejście do klienta.Polecam !!!!
  Wiktoria O.
  Wiktoria O.
  Zrobione szybko i sprawnie, dziękuję.
  Vitalii U.
  Vitalii U.
  Super obsługaSzczegółowa informacja na każdym etapiePolecam
  Przemysław R.
  Przemysław R.
  Profesjonalna, miła i uprzejma obsługa. Polecam serdecznie 👍🏼💻😊
  Małgorzata P.
  Małgorzata P.
  Bezkompromisowy profesjonalizm.
  henryk
  henryk
  Bardzo profesjonalny serwis! Zadowolenie klienta jest dla nich najważniejsze, nawet własnym kosztem. Polecam ze względu na wytrwałość i chęć niesienia pomocy. Serwis konsoli Nintendo Switch przeprowadzony bardzo dobrze i mam nadzieję, że będzie mi nadal długo służyła. Serdecznie polecam !
  Patryk S.
  Patryk S.
  Oddalem mocno uszkodzonego laptopa przez dziecko, naprawa poszła sprawnie, kontakt z serwisem był bardzo dobry. Sprzęt działa idealnie. Bardzo polecam ten serwis.
  Jakub H.
  Jakub H.
  Naprawią wszystko 😎
  Przemek S.
  Przemek S.
  Rewelacyjne podejście do klienta, warunki diagnostyki i naprawy zdecydowanie odpowiadają najbardziej wybrednym konsumentom. Nasza konsola Nintendo została szybko zdiagnozowana i naprawiona. Zdecydowanie polecamy !
  Ewelina B.
  Ewelina B.
  Super obsługa fachowo sprawnie kompetentnie.
  Paweł J.
  Paweł J.
  Bardzo miła i szybka obsługa nastawiona na kijenta bez żadnego naciągania szczerze polecam. To już nie pierwszy raz jak oddaje sprzęt w ręce tego serwisu i zawsze jestem zadowolony.
  Michał M.
  Michał M.
  Do serwisu oddałem swojego staruszka pc na wymianę bebechów i ogólne czyszczenie. Obsługa klienta przyjazna i jak najbardziej współpracę z klientem gdy pojawiają się jakieś komplikacje że sprzętem jak np w moim wypadku. Jeżeli chodzi o serwis ,pełna proweska komputer chodzi jak nowy . Mogę z spokojnymi sumieniem polecić firmę Profixit
  Wojtek F.
  Wojtek F.
  Bardzo szybka i profesjonalna pomoc! :)
  Natalia B.
  Natalia B.
  Naprawa przebiegła szybko. Komunikacja z serwisem ok. Cena wydaje mi sie wysoka, ale zgodna z wyceną na którą się zgodziłem.
  Piotr L.
  Piotr L.
  Wszystko jak w najlepszym porządku. Konsola ps5 śmiga jak powinna. Polecam. Pełen profesjonalizm
  Marcin Ś.
  Marcin Ś.
  Miła obsługa i fachowe podejście do tematu. Pad od PSa szybko naprawiony. Kontakt również bardzo dobry. Co prawda nie grałem tym padem za dużo od momentu naprawy ale wszystko działa jak należy. Polecam
  Wojtek J.
  Wojtek J.
  Szybko i profesjonalnie.
  Robert S.
  Robert S.
  Wszystko śmiga aż miło:) polecam!
  lukasz R.
  lukasz R.
  Gute👍👍👍
  7 D.
  7 D.
  Profesjonalizm, serdecznie polecam i tyle !!!
  Andrzej L.
  Andrzej L.
  Super obsługa, ekspresowa naprawa i adekwatna cena bez naciągania. Na pewno tu wrócę z następnym problemem. Polecam w 100%!
  Maksymilian L.
  Maksymilian L.
  Konsola Nintendo Switch została świetnie naprawiona z powodu nie działającego ekranu dotykowego szybko wysyłka i tanio. Wysłał bym jeszcze raz inne konsole tam.
  Jan H.
  Jan H.
  Naprawa oderwanego elementu na płycie głównej konsoli ps4 pro przebiegła błyskawicznie. Konsola znowu śmiga jak należy.
  Michal M.
  Michal M.
  Pełna profesja, wszystko w jak najlepszym porządku,konsola śmiga jak ta lala , radość dzieci nie oceniona.Polecam w 100% ten serwis💪.Pozdrawiam Pana Pawła wraz z całą ekipą 👍
  Tomasz W.
  Tomasz W.
  Szybka i profesjonalna naprawa. Bardzo miła i kompetentna obsługa. Polecam
  Wojciech K.
  Wojciech K.
  Super rzetelna firma jeszcze raz bardzo dziękuję za naprawienie konsoli i za bardzo miły kontakt! Gorąco polecam!!!
  Joanna M.
  Joanna M.
  Najlepsi w swoim fachu.Polecam
  Dawid R.
  Dawid R.
  Bardzo dobry kontakt, sprawna i szybka naprawa. Gorąco polecam
  Paulina K.
  Paulina K.
  Profixit to mój nowy serwis.Okoliczny serwis męczył się z moją usterką. Kiedy wreszcie odebrałem sprzęt okazało się, że usterka, owszem, usunięta ale co innego uszkodzili.Postanowiłem zaufać Profixit i nie zawiodłem się. Swietny kontakt, błyskawiczna diagnoza i naprawa.Polecam !
  marcin O.
  marcin O.
  Konsola naprawiona, cena uczciwa, personel profesjonalny. Polecam
  Bumbel K.
  Bumbel K.
  Bardzo sympatyczna i kompetentna obsługa. Polecam dla osób chcących naprawić swój komputer stacjonarny lub laptop!
  Paweł P.
  Paweł P.
  Polecam, oddałem laptop do nałożenia nowej pasty na procesor, wszystko działa jak należy tylko szybciej, chłodniej i ciszej 👌
  Andrzej S
  Andrzej S
  Uszkodzony pad od xboxa śmiga teraz jak nowy a ps4 wyczyszczone, że nie słychać jak chodzi. Wszystko w terminie i w super cenie. Naprawdę polecam ze względu, że byłem już we wszystkich serwisach w zielonej górze i tu naprawdę, najlepiej zostawić sprzęt!
  Dawid P.
  Dawid P.
  Profesjonalna obsługa,szybka i konkretną.Jestem bardzo zadowolona z usługi waszej firmy serdecznie polecam ❤️
  Wioletta M.
  Wioletta M.
  Dobry kontakt, szybka naprawa konsoli PS4 slim. Szczerze polecam 👌
  Joans s
  Joans s
  Oddaliśmy do naprawy konsole,następnego dnia była naprawiona i działa bardzo dobrze. Szybka i profesjonalna obsługa,wszystko objaśnione. Bardzo sympatyczny Pan,który przyjmował konsole do naprawy.
  Anna K.
  Anna K.
  Najlepszy serwis w ZG !!!!! Szybko i profesjonalnie. Polecam !!! ;)
  Andrzej D.
  Andrzej D.
  Pełna profeska, polecam :-)
  Bartek B.
  Bartek B.
  Ogólnie wszystko w porządku, drobny błąd komunikacyjny nie wpływający na usługę. Polecam.
  dr A.
  dr A.
  Polecam! Naprawa i serwis konsoli xbox one przebiegła bardzo sprawnie. Komunikacja z firmą bez zarzutu. Synowie bardzo zadowoleni z konsoli, która mimo swoich wielu wysłużonych lat i odgłosów wydawanych jak z suszarki :), działa teraz jak nowa. Można wysłać sprzęt kurierem. My zawieźliśmy osobiście, gdyż nie mieliśmy oryginalnego opakowania żeby odpowiednio zabezpieczyć sprzęt. Warto było przejechać ponad 120 km. Wrócimy do tej firmy z padami i laptopami, bo też wymagają serwisowania.
  Donata
  Donata
  Polecam wymienili mi zasilacz od konsoli tylko drogo trochę bo 500, szybko bo 4 dni
  SHX_AShllyeS
  SHX_AShllyeS
  Wszystko dobrze zrobione, szybko i tanio profesjonalnie.W porównaniu do konkurencji (ihelp) to nie mają konkurencji 😉😉
  Kamil P.
  Kamil P.
  Bardzo szybka naprawa, w 3 dni komputer był, zdiagnozowany, naprawiony, wyczyszczony i gotowy do odbioru. Sama obsługa też była bardzo miła i pomocna. Polecam
  Quaq Y.
  Quaq Y.
  Polecamy to miejsce z narzeczonym, daliśmy laptop do naprawy, panowie szybko go zdiagnozowali, naprawili i oddali, cenowo też bardzo ok 😉
  Ewelina G.
  Ewelina G.
  Sprawna naprawa telefonu. Przyjazna obsługa.
  mlodacelma
  mlodacelma
  Sprzęt naprawiony sprawnie. Kontakt z biurem bez przeszkód. Polecam.
  Marek H.
  Marek H.
  Szybką naparawa za rozsądne Pieniądze..,polecam wszystkim i napewno skorzystam ponownie
  Marcin K.
  Marcin K.
  szybko, profesjonalnie, dobry kontakt z klientem :)
  Maciek P.
  Maciek P.
  Naprawa przycisku R2 w kontrolerze Dualshock do PS4 przebiegła szybko i skutecznie , cenowo również na plus, dobry kontakt z klientem :)Polecam serwis jak najbardziej :) !
  Jakub P.
  Jakub P.
  Bardzo polecam :D Szybka i skuteczna naprawa nintendo switch lite.
  Julia D.
  Julia D.
  Polecam, jestem bardzo zadowolony, stosunkowo tania i skuteczna naprawa, w dobrym czasie, jeżeli będzie trzeba skorzystam z usług jeszcze raz
  Kacper K.
  Kacper K.
  Отзывчивый персонал, хорошие условия и доступные цены
  Pavel Vodenyktov (.
  Pavel Vodenyktov (.
  Jestem bardzo zadowolona z usług firmy, profesjonalne podejście do klienta,fachowo i konkretnie wytłumaczono na czym polega usterka konsoli,mimo dużej odległości wszystko poszło gładko i sprawnie .Polecam szczerze. Naprawdę duże pięć gwiazdek
  Marzena Ż.
  Marzena Ż.
  Wymiana matrycy na dobrych częściach, w niskiej cenie, w ekspresowym tempie i przy okazji z miłą obsługą. Polecam :).
  Mikołaj S.
  Mikołaj S.
  Szczerze polecam, fachowa, profesjonalna, miła i błyskawiczna pomoc -zahakowany laptop. Pięknie dziękuje i pozdrawiam ❤️
  Mariola L.
  Mariola L.
  Mega szybka naprawa, przesympatyczna obsługa. I ten wafelek trafiający w serduszko mojej żony. Polecam z Całego Serduszka 🥰
  Siwy_ B.
  Siwy_ B.
  Szybko i konkretnie, szczerze polecam.
  Kamil P.
  Kamil P.
  Niespotykana usterka Xbox series x polegająca na wykrywaniu przez system permanentnie podłączonego przewodu lan, nawet pomimo jego odłączenia. Brak usług sieciowych przy połączeniu przewodowym oraz brak możliwości konfiguracji połączenia bezprzewodowego z uwagi na wyżej wymienione. Panowie męczyli się 2 tygodnie ale naprawili i co ważne, nie zrujnowali mojego budżetu. Profesjonalnie i uczciwie. Szczerze polecam.
  LucyPerrr ?
  LucyPerrr ?
  Super podejście do klienta. Ekspresowa wręcz wycena usterki, nie wspomnę o wymianie 🙂 Dwa dni i matryca w Nitro 5 wymieniona. Serwis godny polecenia 💪💪💪
  Ewelina K.
  Ewelina K.
  Bardzo fajny serwis polecam)
  Vova V.
  Vova V.
  Szybka naprawa
  Kamil S.
  Kamil S.
  Panowie uratowali laptop równie ekspresowo, jak został zalany herbatą 😄 Polecam!
  Agnieszka J.
  Agnieszka J.
  Polecam. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Fachowa obsługa. Konsola naprawiona. Działa bez zastrzeżeń. Jechałam 60 km, ale było warto.
  Kamila P.
  Kamila P.
  Polecam
  MKD K.
  MKD K.
  Pacjent: XBOX One S, Klinika: Profixit. Diagnoza: uszkodzony dysk. Pacjent przeżył, po przeszczepie czuje się znakomicie. Jest już w domu, i co najlepsze nie jest potrzebny okres rekonwalescencji. Brawo dla lekarzy z Profixit 😉. Gorąco polecam.
  Lukas L.
  Lukas L.
  Świetny serwis, szybka realizacja zlecenia- konsola śmiga jak nówka :-) polecam - jeśli w grę wchodzi naprawa padów do PS4 czy konsoli to lepszych specjalistów nie znajdziecie :)
  Ania O.
  Ania O.
  js_loader

  SERWIS KONSOL - JAK POWSTAŁ?

  Miłość do gier siedziała w nas od zawsze. Każda osoba w PROFIXIT ma swoją ulubioną fabułę, ulubiona postać i oczywiście ulubiona grę. Stąd też włączenie do oferty usług naprawy konsol i kontrolerów gry to była tylko kwestia czasu i na prawdę mała formalność.Trzeba powiedzieć to wprost: KOCHAMY GRAĆ, więc robimy wszystko, aby jak najszybciej umożliwić Ci wbijanie na kolejny level naprawiając zepsutą konsolę lub kontroler gry.

  Skąd się wziął serwis PROFIXIT?

  Serwis PROFIXIT to marka, której właścicielem jest firma incomtech usługi informatyczne dla firm. Przez wiele lat konsole, laptopy i telefony naprawialiśmy w stacjonarnym serwisie w Zielonej Górze pod szyldem serwis komputerowy incomtech. Później uruchomiliśmy partnerską sieć Punktów Odbioru. Teraz oferujemy także możliwość naprawy wysyłkowej kurierem lub paczkomatem.

  Nasi klienci doceniają nasze podejście do napraw sprzętu, szybkość realizacji zleceń i uczciwe ceny. Pracujemy skrupulatnie i precyzyjnie. Być może dlatego, że na prawdę lubimy naszą pracę?

  Dlaczego warto powierzyć właśnie nam naprawę konsoli lub kontrolera gry?

  Pierwszym argumentem jest fakt, że robimy to dobrze. Drugą kwestią jest elastyczność zarówno przy sposobie dostarczenia sprzętu do naszego serwisu (osobiście, paczkomatem, kurierem, Punktem Odbioru) oraz ceny za naprawy. Są po prostu uczciwe.

  Nie możesz znaleźć serwisu, który zechce naprawić Twoją konsolę? W Twoim mieście nie ma rzetelnego serwisu, któremu powierzysz swój cenny sprzęt? Odpowiedz jest jedna: napraw konsolę w PROFIXIT. Wybierz metodę dostarczenia sprzętu, która Ci najbardziej odpowiada. Dostarcz nam swoją konsolę lub pad a my naprawimy je z największą starannością.


  W serwisie PROFIXIT naprawiamy usterki konsol i padów. Pomożemy także wtedy, gdy usterka jest złożona i wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także sprzętu. Wyślij do nas swoją konsolę lub pad, gdy ulegną awarii lub uszkodzeniu. Pamiętaj o nas, gdy konsola przegrzewa się lub gdy nie chce się w ogóle włączyć. Naprawimy Twój sprzęt, gdy uszkodzone są porty ładowania, uszkodzeniu uległo są gniazdo HDMI oraz gdy podczas gry uszkodził się wyświetlacz.

  Naprawimy Twojego pada jeśli kontroler gry nie wibruje lub ma uszkodzone gałki analogów. Naprawimy kontroler gry, jeśli gałki analogów driftują, pad nie łąduje się lub ma uszkodzone gumki. Wymieniamy uszkodzone obudowy kontrolerów gry,  pomagamy gdy pad nie chce łączyć się z konsolą.
  Wyślij do nas zepsute urządzenie a w ciągu kilku dni odbierzesz naprawiony sprzęt gotowy do gry! Prościej się już nie da!
  Nie wysyłaj sprzętu do przypadkowych serwisów - wyślij je do serwisu PROFIXIT!

  SERWIS KONSOL - NASZA SPECJALIZACJA

  Jak to dobrze, że PROFIXIT naprawia konsole i pady. Specjalizujemy się w naprawie i serwisowaniu konsol i padów (kontrolerów gry): Sony Playstation, Microsoft Xbox i Nintedo. Jeśli Twoja konsola do gier lub pad, uległy uszkodzeniu, nie działają prawodawca lub po prostu przestały działać - oferujemy Ci wygodna naprawę w uczciwej cenie. Naprawimy Twój sprzęt do gier i odzyskasz możliwość doskonałej rozrywki!