Zleć naprawę konsoli, pada, laptopa lub komputera

Jeśli chcesz skutecznie i sprawnie naprawić uszkodzoną konsolę, pady, laptop czy komputer, ale nie masz czasu lub możliwości dostarczyć go nam osobiście – skorzystaj z naszego wysyłkowego serwisu. Jeśli wybierzesz wysyłkę przez Paczkomat – pokryjemy koszty nadania paczki*. Paczkomat to najprostsza, najszybsza i najtańsza opcja realizacji usługi – po wypełnieniu formularza i wysłaniu zlecenia – pod przyciskiem Wyślij zlecenie  pojawi się automatycznie wygenerowany kod nadania (10 cyfr), a także QR kod i data ważności kodu (14 dni). Jednocześnie otrzymasz sms z informacjami o nadaniu paczki do Paczkomatu. Jeśli wolisz wysłać paczkę kurierem – zapakuj bezpiecznie sprzęt i wypełnij formularz zlecenia. Nadanie paczki na nasz adres odbywa się na Twój koszt.

Zleć naprawę wybraną metodą:

WYŚLIJ ZLECENIE NAPRAWY

*Regulamin „Promocji wysyłka za 0 zł w obie strony” znajduje się obok.

 1. Wypełnij i wyślij poniższy formularz zlecenia naprawy
 2. Zapakuj sprzęt (jak bezpiecznie zapakować)
 3. Napisz na paczce 10 cyfrowy kod który wyświetli się po wypełnieniu formularza zlecenia
 4. Włóż paczkę do paczkomatu

  Proszę o odesłanie paczki:

  REGULAMIN SERWISU

  1. Klient wysyłając i oddając sprzęt do naprawy dobrowolnie akceptuje Regulamin serwisu stanowiący jednocześnie umowę, na podstawie której świadczona jest usługa naprawy.
  2. Oprogramowanie, w tym systemy operacyjne nie są objęte warunkami gwarancji.
  3. Sprzęt należy odebrać po otrzymaniu informacji od pracownika serwisu o zakończeniu czynności serwisowych. Sprzęt można odebrać osobiście w serwisie w Zielonej Górze, ul. Działkowa 19, bud. 19, lok 3 lub odbierając przesyłkę kurierską zawierającą urządzenie lub odbierając paczkę z paczkomatu.
  4. Wymienione części mogą nie podlegać zwrotowi a uszkodzony sprzęt, za zgodą klienta, może zostać poddany utylizacji.
  5. Dane firmy incomtech znajdują się na stronie Kontakt. Informacja o ochronie danych osobowych w zakładce Polityka prywatności.

  REGULAMIN PROMOCJI
  WYSYŁKA ZA 0 ZŁ W OBIE STRONY

  1. Promocja wysyłka za 0 zł w obie strony, nazywana w dalszej części promocją, obowiązuje od 1 czerwca 2022 r. do odwołania.
  2. Promocja dotyczy napraw konsol oraz laptopów. Konsole objęte promocją: Sony Playstation (PS5, PS 5 Digital Edition, PS4, PS4 Slim, PS4 PRO, PS3), Microsoft (Xbox, Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, Xbox One S All-Digital, Xbox One X, Xbox One Series S, Xbox One Series X, Nintendo (Switch, Switch Lite. Oled). W przypadku naprawy  innych modeli skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
  3. Promocja nie dotyczy przesyłek akcesoriów, np. kontrolerów gry.
  4. Promocja nie obejmuje przesyłek za pobraniem. Koszt przesyłki za pobraniem wynosi 35 zł brutto i będzie doliczony do paragonu lub faktury.
  5. Opłata za usługę realizowana jest przelewem na konto na podstawie wystawionego paragonu lub faktury przed odesłaniem sprzętu.
  6. Paragon lub faktura będą wysłane mailem na adres podany w zleceniu lub dołączone do paczki.
  7. Kosztorys naprawy jest bezpłatny.
  8. W przypadku braku możliwości naprawy (np. brak dostępnych części) klient ponosi koszt odesłania urządzenia, który wynosi 35 zł.
  9. Przesyłki w promocji nadawane są do paczkomatu, odsyłane kurierem Inpost lub paczkomatem.
  10. Promocja nie obejmuje podmiotów współpracujących z serwisem Profixit B2B.