NASZA GWARANCJA

Na wszystkie naprawy realizowane w naszym serwisie udzielamy gwarancji. Gwarantujemy, że zgłaszane usterkiusunięte i sprzęt w 100 % sprawny.

Jeżeli Twoim zdaniem coś w urządzeniu „nie gra” po naszej naprawie zadzwoń do nas. Pamiętaj, że w przypadku naprawy gwarancyjnej możesz odesłać urządzenie paczkomatem bez ponoszenia kosztów przesyłki.

Każda paczka, którą wysyłacie do nas przez szybkie zwroty paczkomatem jest ubezpieczona. W historii naszego serwisu nie zdarzyło nam się jeszcze, żeby kurier uszkodził urządzenie. Pamiętaj, żeby solidnie zapakować urządzenie. Jak to zrobić piszemy na tej stronie: https://www.profixit.eu/jak-zapakowac-urzadzenie/

Nasza firma posiada polisę odpowiedzialności cywilnej OC. Wszystkie kwestie sporne rozwiązujemy kierując się empatią i oceną faktów. Oceny które otrzymujemy w Google i Facebooku pokazują, że naszą pracę wykonujemy dobrze. Do tej pory nie mieliśmy konieczności korzystania z polisy OC.

Solidnie testujemy urządzenia przed oddaniem/ odesłaniem ich do właścicieli. Dzięki temu mamy pewność, że sprzęt jest naprawiony i gotowy do pracy.