FAQ

Oto 8 najczęściej zadawanych pytań o naprawy laptopów, konsol, padów i telefonów w serwisie PROFIXIT. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie napraszamy do serwisu:

Jaki sprzęt naprawię w serwisie Profixit?

Specjalizujemy się w naprawie laptopów, komputerów, konsol i padów oraz telefonów (smartfonów). Z prawdopodobieństwem 99% możemy powiedzieć, że naprawiamy wszystkie urządzenia, do których możemy kupić części zamienne. Jeżeli chcesz zapytać o naprawę konkretnego modelu laptopa, konsoli, pada lub telefonu zadzwoń do nas lub napisz.

IIe zapłacę za naprawę?

Przekażemy Ci informację o kosztach naprawy po wykonaniu diagnozy usterki.
A co w sytuacji, gdy twój sprzęt działa, ale wymaga przeglądu, konserwacji, wyczyszczenia? Powiedz nam, jakie to urządzenie i co jest do zrobienia, powiemy Ci, ile to będzie kosztować. w tej sprawie zadzwoń do nas lub napisz.

Czy mogę zrezygnować z naprawy?

Jasne, w Profixit możesz zrezygnować z naprawy, np. gdy koszt naprawy przewyższa wartość sprzętu lub bez podania przyczyny. Gdy nie zdecydujesz się na naprawę w naszym serwisie poprosimy o pokrycie kosztów diagnozy oraz przesyłki zwrotnej.

Jak sprawdzić status naprawy?

Jeżeli chcesz wiedzieć, na jakim etapie jest naprawa twojego sprzętu zadzwoń do nas lub napisz. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania jesteśmy dostępni mailowo i telefonicznie. Godziny otwarcia serwisu zapisane są na stronie kontakt tel. 68 419 01 02 serwis@profixit.eu

Jak przygotować przesyłkę?

Zapakuj sprzęt w kartonowe pudełko, wolną przestrzeń wypełnij np. kulkami z pomiętych gazet. Jeżeli masz folię ochronną (bąbelkową) możesz owinąć nią sprzęt. Upewnij się, że opakowanie jest odpowiednio wytrzymałe, szczelnie zamknięte i ma właściwy rozmiar. W razie potrzeby zapakuj przesyłkę w dodatkowe opakowanie odporne na wilgoć. Jeżeli chcesz wykorzystać ponownie stare opakowanie usuń z niego wszelkie stare oznakowania adresowe. Do paczki włóż wypełnioną kartę zlecenia serwisowego. Jeżeli nie masz drukarki spisz na kartce twoje dane, nr telefonu, adres email, adres i opis usterki. Link do Karty zlecenia serwisowego znajdziesz np. w stopce tej strony internetowej. Pamiętaj, żeby sprzęt w opakowaniu nie przesuwał się ani nie dotykał do ścian kartonu.

W moim mieście znajduje się Punkt Odbioru, jak mogę z niego skorzystać?

Punkty Odbioru to nasza sieć partnerska, w której możesz zostawić paczkę ze swoim sprzętem. Zostaw zapakowany sprzęt w Punkcie a nasz partner wyśle go do nas.

Czy mogę otrzymać fakturę VAT?

Oczywiście, jeżeli potrzebujesz fakturę VAT po prostu powiedz o tym naszemu serwisantowi przed wystawieniem dokumentu sprzedaży.

Ile będzie trwać naprawa mojego sprzętu?

Czas naprawy jest zależny od wielu czynników. Wiele z nich jest niezależnych od nas, np. czas oczekiwania na dostawę części. Wiele popularnych części mamy w magazynie, ale niektóre zamawiamy w hurtowniach. Ok. 79,64% napraw realizujemy w 48 godzin.