Zleć naprawę

Wypełnij formularz zlecenia naprawy twojego urządzenia. Prosimy o solidne zapakowanie urządzenia do transportu, ponieważ po twoje urządzenie wyślemy kuriera. Wskazówki jak bezpiecznie zapakować sprzęt znajdziesz pod formularzem.

1. Jakie urządzenie wymaga naprawy?


Marka i model

Numer seryjny

Jakie dołączasz akcesoria?

2. Informacje dotyczące uszkodzenia:
Opisz nieprawidłowości w pracy Twojego urządzenia

Na przykład: nie włącza się, uszkodzona matryca, uszkodzone gniazdo, obraz jest nieprawidłowy, klawiatura nie działa, nie ładuje baterii, nie ma obrazu, uszkodzona mechanicznie obudowa...

Możesz dołączyć zdjęcie (lub kilka w formacie jpg, png, jpeg, gif, max. 2MB)

To już prawie koniec :)

3. Podaj nam Twoje dane
Imię i Nazwisko

Telefon
E-mail

Ulica i numer

Kod pocztowy
Miejscowość

4. Dane do faktury
Podaj NIP, jeżeli chcesz otrzymać fakturę


Po otrzymaniu Twojego zlecenia skontaktujemy się z Tobą, aby je potwierdzić.

Jak bezpiecznie zapakować urządzenie?

1. Oryginalne opakowanie

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zapakowanie twojego urządzenia w oryginalne opakowanie z oryginalnymi wypełniaczami.

W oryginalne opakowanie włóż urządzenie. Karton owiń folią stretch lub papierem. Następnie zaklej taśmą opakowanie a na wierzch naklej etykietę przewozową. Paczka jest gotowa do odbioru przez kuriera. Podczas przekazywania paczki kurierowi poproś go o oklejenie paczki etykietami z napisem „Ostrożnie”.


2. Inne opakowanie

Jeżeli nie posiadasz oryginalnego opakowania - nie martw się. Laptop, smartfon, tablet czy komputer można zapakować równie dobrze przy pomocy innych materiałów.

Przygotuj karton, do którego z łatwością włożysz sprzęt. Karton powinien być nieco większy niż twoje urządzenie. Twoje urządzenie nie powinno stykać się bezpośrednio ze ścianami kartonu. Urządzenie owiń folią bąbelkową lub innymi materiałem, który ochroni je podczas transportu. Karton wypełnij kulkami z pomiętych gazet lub jeżeli posiadasz wypełniaczem w kulkach, wypełniaczem kartonowym, foliowymi poduszkami lub matą z powietrzem. Twoje urządzenie oraz dołączone akcesoria nie może swobodnie przemieszczać się w kartonie. Następnie zaklej taśmą opakowanie a na wierzch naklej etykietę przewozową. Paczka jest gotowa do odbioru przez kuriera. Podczas przekazywania paczki kurierowi poproś go o oklejenie paczki etykietami z napisem „Ostrożnie”.


3. Dodatkowe informacje

Kilka dodatkowych informacji dotyczących przygotowania paczki:

1. Zrób zdjęcia zarówno urządzenia, jak i akcesoriów, które do nas wysyłasz.
2. Zapisz numer listu przewozowego.
3. Włóż do opakowania kartkę z danymi:
Nadawca: imię nazwisko, adres, nr telefonu oraz
Adresat: incomtech, ul. Krośnieńska 3, 65-625 Zielona Góra, tel. 575 653 393. W przypadku nieszczęśliwego odklejenia etykiety przewoźnik będzie miał możliwość ustalenia właściciela przesyłki.
4. Twoja paczka powinna mieć regularny kształt - zbliżony do prostopadłościanu.
5. Z kartonu nie może wystawać zawartość.
6. Zawsze zabezpiecz zawartość, żeby nie przesuwała się wewnątrz paczki.

Inne metody wysyłki

Możesz także skorzystać z naszego opakowania, z którym przyjedzie do Ciebie kurier. w przypadku takiego zlecenia prosimy o telefon: tel. 575 653 393.